Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288273314
Pris fra 2.999 krtil 4.299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.300 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.509 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof
-12%2.999 kr
Før 3.402 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Denne sengestel er et eksempel på flot design, med rene linjer og praktisk funktion. Perfekt til ethvert soveværelse, forener den enkelhed med funktionalitet og tilbyder en komfortabel og stilfuld løsning for alle aldre. Den ser godt ud i ethvert rum og gør det indbydende til afslapning. Sengens rektangulære form og kombinationen af stof og træmaterialer giver et moderne udseende og solid støtte. Oplev fordelene ved et design, der passer perfekt til forskellige stilarter og sætter præg på dit værelse. Fast lamelbund: Denne seng har en stiv lamelbund lavet af holdbare materialer, der giver stabil støtte. Den er perfekt til dem, der vil have en fast sovearrangement.Medium fasthed madras: Udstyret med en madras med medium fasthed passer denne seng til mange sovepositioner. Pocketfjedersystemet indeni forbedrer komforten og sikrer uforstyrret søvn.Slidstærk konstruktion: Den er bygget til at holde, så du kan stole på dens kvalitet. Benene giver stabilitet på forskellige gulve og forhindrer vuggen.Moderne æstetik: Den stilrene sengestel passer perfekt ind i moderne rum. Dens enkle linjer og minimalt pynt gør den til et fleksibelt valg, der kan komplementere mange indretningsstile.Nem vedligeholdelse: Det er let at holde denne seng ren. Brug en tør klud til rengøring. Håndter madrassen med omhu, så den holder sig hygiejnisk og holder længere. Farve: SortMateriale: StofRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 200 x 120 x 66 cm (L x B x H)Madras størrelse: Lille dobbeltseng (120 cm x 200 cm eller 47" x 79")Maks. vægt: 280 kgHar spiret ramme: JaMaksimalt antal mennesker: 2Slidstærkmed madrasForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sengramme: 201.5 x 181 x 47 cm(LxWxH)1 x Madras: 200 x 180 x 20.5 cm(LxWxH)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 69.6g
EAN: 8721288273314
Varenr.: 1717902
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof
-12%3.020 kr
Før 3.422 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 120 x 200 cm
Vægt: 69.6g
EAN: 8721288273314
Varenr.: 1717902
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof
-12%3.020 kr
Før 3.422 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 120 x 200 cm
Vægt: 69.6g
EAN: 8721288273314
Varenr.: 1717902
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengestel Sort 120 X 200 Cm Kunstlæder
4.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
2Livera DK3.020 kr3.089 krKøb
3Vivas DK3.020 kr3.089 krKøb
4BoligRetning4.299 kr4.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof

PriceData har fulgt prisen på Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof i 43 dage. Laveste pris i perioden er 2.509 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 2.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.754 kr.

Den nuværende pris på 2.999 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Sengestel med madras Sort 120 x 200 cm Stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.999 kr490 kr (20%)
20. apr. 20262.509 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret