Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengestel Med Madras Med Opbevaring Lysegrå 140 X 200 Cm Fløjl

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288276896
Pris fra 2.999 krtil 4.349 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.350 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengestel Med Madras Med Opbevaring Lysegrå 140 X 200 Cm Fløjl og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Fløjl
-32%2.999 kr
Før 4.418 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Fløjl billede

Produktinformation

Dette moderne sengestel med madras har et elegant og enkelt design, der passer perfekt til nutidens soveværelser. Det rene udseende og fraværet af unødvendige detaljer giver en stilren silhuet, der passer ind i mange indretningsstile. Den stilfulde fløjlsmateriale tilføjer ikke kun visuel appel, men gør også soveværelset til et dejligt sted at være med sin bløde overflade. Elegant fløjlsfinish Sengestellet har en lækker fløjlsfinish, der giver dit soveværelse et luksuriøst præg. Det bløde og glatte materiale tilbyder både komfort og elegance, og fløjlens holdbarhed passer til forskellige stilarter, hvilket gør dit rum indbydende.Højdensitets skummadras Nyd en god nats søvn med en højdensitets skummadras, der giver den rette støtte. Den medium fasthed er perfekt til forskellige sovestillinger og tilpasser sig din krop, så du har stabilitet til at få den hvile, du behøver. Madrassen holder formen og komforten i lang tid, så det er en god investering for kvalitetssøvn.Integrerede opbevaringsløsninger Oplev fordelene ved en opbevaringsseng med indbyggede skuffer, der hjælper med at optimere pladsen i dit soveværelse. Dette smarte design gør det nemt at holde orden og sikrer, at dine ting altid er lige ved hånden. Uanset størrelsen på dit soveværelse passer denne opbevaringsløsning stilfuldt ind.Ubesværet samling og pleje At samle dette sengestel er ganske enkelt. Du skal blot bruge en skruetrækker og boremaskine, og det er en god idé at være to til opsætningen. Rengøringen er lige så nem—tør blot over med en tør klud for at holde det rent og pænt. Praktiske vedligeholdelsesvejledninger sikrer, at dit møbel forbliver i topform, så du kan nyde det i flere år.Moderne æstetik Denne seng repræsenterer den moderne designstil med fokus på enkelhed og funktionalitet. Dens rene linjer gør, at den kan tilpasse sig mange indretningsstile og viser, at elegant design kan væ...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 79.6g
EAN: 8721288276896
Varenr.: 1718023
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Fløjl
-32%3.020 kr
Før 4.438 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Fløjl billede

Produktinformation

Dette moderne sengestel med madras har et elegant og enkelt design, der passer perfekt til nutidens soveværelser. Det rene udseende og fraværet af unødvendige detaljer giver en stilren silhuet, der passer ind i mange indretningsstile. Den stilfulde fløjlsmateriale tilføjer ikke kun visuel appel, men gør også soveværelset til et dejligt sted at være med sin bløde overflade. Elegant fløjlsfinish Sengestellet har en lækker fløjlsfinish, der giver dit soveværelse et luksuriøst præg. Det bløde og glatte materiale tilbyder både komfort og elegance, og fløjlens holdbarhed passer til forskellige stilarter, hvilket gør dit rum indbydende.Højdensitets skummadras Nyd en god nats søvn med en højdensitets skummadras, der giver den rette støtte. Den medium fasthed er perfekt til forskellige sovestillinger og tilpasser sig din krop, så du har stabilitet til at få den hvile, du behøver. Madrassen holder formen og komforten i lang tid, så det er en god investering for kvalitetssøvn.Integrerede opbevaringsløsninger Oplev fordelene ved en opbevaringsseng med indbyggede skuffer, der hjælper med at optimere pladsen i dit soveværelse. Dette smarte design gør det nemt at holde orden og sikrer, at dine ting altid er lige ved hånden. Uanset størrelsen på dit soveværelse passer denne opbevaringsløsning stilfuldt ind.Ubesværet samling og pleje At samle dette sengestel er ganske enkelt. Du skal blot bruge en skruetrækker og boremaskine, og det er en god idé at være to til opsætningen. Rengøringen er lige så nem—tør blot over med en tør klud for at holde det rent og pænt. Praktiske vedligeholdelsesvejledninger sikrer, at dit møbel forbliver i topform, så du kan nyde det i flere år.Moderne æstetik Denne seng repræsenterer den moderne designstil med fokus på enkelhed og funktionalitet. Dens rene linjer gør, at den kan tilpasse sig mange indretningsstile og viser, at elegant design kan være simpelt. Forvandl dit soveværelse til et stilfuldt fristed med moderne charme. Farve: LysegråMateriale: FløjlRammemateriale: KrydsfinerSamlede dimensioner: 203 x 140 x 43,5 cm (L x B x H)Madras størrelse: Dobbeltseng (140 cm x 200 cm eller 55" x 79")Har spiret ramme: JaSlidstærkmed madrasMadrasmateriale: SkumForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sengramme: 203 x 140 x 23,5 cm (LxBxH)1 x Madras: 200 x 140 x 20 cm (LxBxH)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 140 x 200 cm
Vægt: 79.6g
EAN: 8721288276896
Varenr.: 1718023
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Fløjl
-32%3.020 kr
Før 4.438 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 140 x 200 cm
Vægt: 79.6g
EAN: 8721288276896
Varenr.: 1718023
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengestel Med Madras Med Opbevaring Lysegrå 140 X 200 Cm Fløjl
4.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengestel Med Madras Med Opbevaring Lysegrå 140 X 200 Cm Fløjl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengestel Med Madras Med Opbevaring Lysegrå 140 X 200 Cm Fløjl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
2Livera DK3.020 kr3.089 krKøb
3Vivas DK3.020 kr3.089 krKøb
4BoligRetning4.349 kr4.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengestel Med Madras Med Opbevaring Lysegrå 140 X 200 Cm Fløjl

PriceData har fulgt prisen på Sengestel Med Madras Med Opbevaring Lysegrå 140 X 200 Cm Fløjl i 127 dage. Laveste pris i perioden er 2.999 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 3.309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.190 kr.

Den nuværende pris på 2.999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Sengestel Med Madras Med Opbevaring Lysegrå 140 X 200 Cm Fløjl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Sengestel Med Madras Med Opbevaring Lysegrå 140 X 200 Cm Fløjl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.999 kr100 kr (3%)
5. maj 20263.099 kr210 kr (6%)
4. feb. 20263.309 kr210 kr (7%)
2. feb. 20263.099 kr210 kr (6%)
1. feb. 20263.309 kr210 kr (7%)
31. jan. 20263.099 kr210 kr (6%)
29. jan. 20263.309 kr10 kr (0%)
28. jan. 20263.299 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret