Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Sort / 120 x 190 cm

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288276001
Pris fra 3.099 krtil 4.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.400 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Sort / 120 x 190 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3099 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme med madras med madras 2 stk Sort Stof
-33%3.099 kr
Før 4.647 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Sort Stof billede

Produktinformation

Denne moderne sengestel med madras kombinerer lækkert design med praktisk funktionalitet og passer perfekt til moderne soveværelser. Den glatte tekstur og det stilrene matte finish gør, at den passer ind i enhver indretning. Rammens simple linjer giver en minimalistisk vibe og den balancerede skummadras er ideel til alle sovestile. Den rummer også masser af opbevaringsplads med indbyggede skuffer, der holder rummet neat og organiseret. Slank, glat design Denne seng har en slank ramme med en mat finish, der udstråler enkelhed og moderne smag. Det minimalistiske design gør den alsidig til ethvert soveværelse og giver et stilrent look til dem, der elsker moderne dekoration.Medium skumkomfort Udstyret med en høj-densitets skummadras, giver denne seng medium fasthed, der passer til forskellige sovestile. Den tilbyder både blødhed og støtte, ideel til side-, ryg- og mavesovere, som ønsker en rolig nat.Praktisk indbygget opbevaring Med opbevaring under madrassen, hjælper denne seng med at maksimere pladsen i soveværelset. De skjulte skuffer har masser af plads til sengetøj, tøj eller personlige ting og gør det nemt at holde orden.Blød, stof tekstur Denne seng er lavet af stof, som sikrer en dejlig blød overflade. Det valg af materiale bidrager til en luksuriøs følelse og gør den til et indbydende midtpunkt i dit soveværelse.Let pleje At holde denne seng pæn kræver minimal indsats. Tør bare med en tør klud for at bevare den ren og flot. Dette design henvender sig til travle folk, så de nemt kan vedligeholde den. Farve: SortMateriale: StofRammemateriale: KrydsfinerSamlede dimensioner: 193 x 120 x 43,5 cm (L x B x H)Madras størrelse: Kort lille dobbeltseng (120 cm x 190 cm eller 47" x 75")Slidstærkmed madrasMadrasmateriale: SkumForsamling krævet: JaLeveringsindhold...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 66.5g
EAN: 8721288276001
Varenr.: 1717983
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme med madras med madras 2 stk Sort Stof
-33%3.120 kr
Før 4.667 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Sort Stof billede

Produktinformation

Denne moderne sengestel med madras kombinerer lækkert design med praktisk funktionalitet og passer perfekt til moderne soveværelser. Den glatte tekstur og det stilrene matte finish gør, at den passer ind i enhver indretning. Rammens simple linjer giver en minimalistisk vibe og den balancerede skummadras er ideel til alle sovestile. Den rummer også masser af opbevaringsplads med indbyggede skuffer, der holder rummet neat og organiseret. Slank, glat design Denne seng har en slank ramme med en mat finish, der udstråler enkelhed og moderne smag. Det minimalistiske design gør den alsidig til ethvert soveværelse og giver et stilrent look til dem, der elsker moderne dekoration.Medium skumkomfort Udstyret med en høj-densitets skummadras, giver denne seng medium fasthed, der passer til forskellige sovestile. Den tilbyder både blødhed og støtte, ideel til side-, ryg- og mavesovere, som ønsker en rolig nat.Praktisk indbygget opbevaring Med opbevaring under madrassen, hjælper denne seng med at maksimere pladsen i soveværelset. De skjulte skuffer har masser af plads til sengetøj, tøj eller personlige ting og gør det nemt at holde orden.Blød, stof tekstur Denne seng er lavet af stof, som sikrer en dejlig blød overflade. Det valg af materiale bidrager til en luksuriøs følelse og gør den til et indbydende midtpunkt i dit soveværelse.Let pleje At holde denne seng pæn kræver minimal indsats. Tør bare med en tør klud for at bevare den ren og flot. Dette design henvender sig til travle folk, så de nemt kan vedligeholde den. Farve: SortMateriale: StofRammemateriale: KrydsfinerSamlede dimensioner: 193 x 120 x 43,5 cm (L x B x H)Madras størrelse: Kort lille dobbeltseng (120 cm x 190 cm eller 47" x 75")Slidstærkmed madrasMadrasmateriale: SkumForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sengramme: 193 x 120 x 23,5 cm (LxBxH)1 x Madras: 190 x 120 x 20 cm (LxBxH)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 120 x 190 cm
Vægt: 66.5g
EAN: 8721288276001
Varenr.: 1717983
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengeramme med madras med madras 2 stk Sort Stof
-33%3.120 kr
Før 4.667 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Sort Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 120 x 190 cm
Vægt: 66.5g
EAN: 8721288276001
Varenr.: 1717983
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Sort / 120 x 190 cm
4.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Sort / 120 x 190 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Sort / 120 x 190 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
2Livera DK3.120 kr3.189 krKøb
3Vivas DK3.120 kr3.189 krKøb
4BoligRetning4.499 kr4.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Sort / 120 x 190 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Sort / 120 x 190 cm i 163 dage. Laveste pris i perioden er 3.099 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 4.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.562 kr.

Den nuværende pris på 3.099 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Sort / 120 x 190 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Sort / 120 x 190 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20263.099 kr1.400 kr (31%)
2. maj 20264.499 kr450 kr (11%)
26. apr. 20264.049 kr850 kr (27%)
31. jan. 20263.199 kr200 kr (6%)
28. jan. 20263.399 kr302 kr (8%)
22. jan. 20263.701 kr302 kr (9%)
20. jan. 20263.399 kr302 kr (8%)
17. jan. 20263.701 kr302 kr (9%)
13. jan. 20263.399 kr302 kr (8%)
3. jan. 20263.701 kr398 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret