Gå til hovedindhold

Filibabba Sengerand - broderet Hvalen Christian design - Warm Grey

FilibabbaSengerandeEAN: 5712804032969
Pris fra 489,97 krtil 699,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 209,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengerand - broderet Hvalen Christian design - Warm Grey og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 489.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sengerand - Warm grey med broderet Chr. hval
-30%489,97 kr
Før 699,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengerand - Warm grey med broderet Chr. hval billede

Produktinformation

Sengerand med broderi fra Filibabba Sengeranden fra Filibabba gør det hyggeligt i barnets seng, den og sikrer samtidig, at barnet ikke står sig mod tremmerne eller sidder fast i disse. Det er kun på den ene side af sengeranden, at der broderet små ispinde og isvafler, så du har mulighed for at skifte mellem de to forskellige sider. Sengeranden måler 30 * 340 cm, og den passer til de fleste senge, da enderne blot kan overlappe, hvis sengens omkreds er kortere end 340 cm. Betrækket er lavet i 100% økologisk bomuld, og der er lynlås i det, så det er nemt at vaske, når der er behov for det. Match sengeranden med andre fine produkter med samme søde broderi – du kan finde både babysengetøj, juniorsengetøj og en babynest. Specifikationer Sengerand med broderi fra Filibabba Betræk: 100% økologisk bomuld. Fyld: Koldpresset skum. Størrelse: 340 * 30 * 4,3 cm (længde * højde * bredde) Vaskevejledning: Tag skumkernen ud inden vask. Almindelig vask på max 40°C. Må ikke tørretumbles. Lad betrækket tørre på skumkernen.

Produktspecifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: 7072
EAN: 5712804032969
Varenr.: cbb698bd-297f-4f50-a486-29e33338ae79
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Sengerand - Warm grey med broderet Christian hval
-30%489,97 kr
Før 699,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengerand - Warm grey med broderet Christian hval billede

Produktinformation

Forældre bruger meget tid på at hjælpe vores kære små med at falde i søvn, og findes der egentlig en bedre måde at slutte dagen på end at blive puttet ned i små glimt af glæde med et kys? Sengerand er designet til at skabe en hyggelig stemning i enhver krybbe og tremmeseng. Hvis din seng er mindre, skal du blot lægge sengerandens ender over hinanden. Den 4 cm tykke polyesterskumkerne hjælper sengeranden med at stå oprejst, så du ikke skal fastgøre den til sengen med f.eks. bånd. Derudover sikrer den ekstra tykke kvalitet, at din baby ikke slår hovedet ind i sengens hårde tremmer. Den integrerede lynlåsfunktion hjælper dig med at tage betrækket af, så du kan vaske det efter behov. Husk at trække betrækket i form og putte det direkte på skumkernen  efter i vask. Lad betrækket tørre på sengeranden for at mindske risikoen for, at det krymper.100% økologisk bomuld.Fyld: Koldpresset skumVaskeanvisning Maks. krymp 5%Tag skumkernen ud inden vaskVask med lignende farverAlmindelig vask, 40 graderMå ikke blegesStryges ved lav temperatur (maks. 150 grader) og på vrangsidenMå ikke tørretumbleresLad betrækket tørre på skumkernenFjern sengeranden når barnet kan sidde uden hjælp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: Sengerande
EAN: 5712804032969
Varenr.: cbb698bd-297f-4f50-a486-29e33338ae79
Gå til FILIBABBA
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengerand - broderet Hvalen Christian design - Warm Grey
699,95 kr
Til butik
Sengerand - broderet Hvalen Christian design - Warm Grey billede

Produktinformation

Vi fejrer FILIBABBAs 10-års-jubilæum med vidunderlige designs i en limited edition kollektion! Lad dit barn blive omfavnet af den søde sengerand i GOTS-certificeret økologisk bomuld med sirligt broderede hvaler.Vores sengerand er designet til at skabe en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FILIBABBA
Kategori: Sengerande
EAN: 5712804032969
Varenr.: 38704

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengerand - broderet Hvalen Christian design - Warm Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengerand - broderet Hvalen Christian design - Warm Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK489,97 kr489,97 krKøb
2BabySam DK489,97 kr489,97 krKøb
3FILIBABBA699,95 kr699,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengerand - broderet Hvalen Christian design - Warm Grey

PriceData har fulgt prisen på Sengerand - broderet Hvalen Christian design - Warm Grey i 181 dage. Laveste pris i perioden er 489,97 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 699,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 612 kr.

Den nuværende pris på 489,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Sengerand - broderet Hvalen Christian design - Warm Grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Sengerand - broderet Hvalen Christian design - Warm Grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026489,97 kr209,98 kr (30%)
3. feb. 2026699,95 kr139,99 kr (25%)
24. jan. 2026559,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret