Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Sort - 25 cm / 200 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287233015
Pris fra 889 krtil 1.199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Sort - 25 cm / 200 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 889 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof sort
-13%889 kr
Før 1.020 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof sort billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: SortMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 200 x 25 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 200 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 27.1g
EAN: 8720287233015
Varenr.: 569341
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof sort
-13%909 kr
Før 1.040 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 27.1g
EAN: 8720287233015
Varenr.: 569341
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme 200x200 cm stof sort
960,96 kr
Til butik
Boxspring sengeramme 200x200 cm stof sort billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287233015
Varenr.: 10222394147145
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 200x200 cm stof sort
967 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Sort - 25 cm / 200 x 200 cm
-20%1.199 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Sort - 25 cm / 200 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Sort - 25 cm / 200 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK889 kr889 krKøb
2Livera DK909 kr978 krKøb
3DesignShoppen960,96 kr960,96 krKøb
4vidaXL DK967 kr967 krKøb
5BoligRetning1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Sort - 25 cm / 200 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Sort - 25 cm / 200 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 689 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 756 kr.

Den nuværende pris på 889 kr er 18% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Sort - 25 cm / 200 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Sort - 25 cm / 200 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026889 kr160 kr (22%)
22. feb. 2026729 kr110 kr (13%)
19. feb. 2026839 kr110 kr (15%)
10. feb. 2026729 kr100 kr (12%)
9. feb. 2026829 kr100 kr (14%)
22. jan. 2026729 kr100 kr (12%)
21. jan. 2026829 kr100 kr (14%)
30. dec. 2025729 kr20 kr (3%)
24. dec. 2025709 kr20 kr (3%)
20. dec. 2025729 kr20 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret