Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 25 cm / 160 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287232841
Pris fra 719 krtil 1.199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 480 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 629 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 25 cm / 160 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 160x200 cm stof mørkegrå
-5%719 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 160x200 cm stof mørkegrå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkegråMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 160 x 25 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 160 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 25g
EAN: 8720287232841
Varenr.: 569315
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 160x200 cm stof mørkegrå
-5%739 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 160x200 cm stof mørkegrå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 25g
EAN: 8720287232841
Varenr.: 569315
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme 160x200 cm stof mørkegrå
752,18 kr
Til butik
Boxspring sengeramme 160x200 cm stof mørkegrå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287232841
Varenr.: 10222411383113
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 160x200 cm stof mørkegrå
756 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 25 cm / 160 x 200 cm
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 25 cm / 160 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 25 cm / 160 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK719 kr719 krKøb
2Livera DK739 kr808 krKøb
3DesignShoppen752,18 kr752,18 krKøb
4vidaXL DK756 kr756 krKøb
5BoligRetning1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 25 cm / 160 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 25 cm / 160 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 629 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 734 kr.

Den nuværende pris på 719 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 25 cm / 160 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 25 cm / 160 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026719 kr37 kr (5%)
3. maj 2026756 kr37 kr (5%)
28. apr. 2026719 kr30 kr (4%)
22. apr. 2026749 kr63 kr (8%)
21. apr. 2026812 kr63 kr (8%)
15. apr. 2026749 kr10 kr (1%)
9. apr. 2026739 kr57 kr (7%)
8. apr. 2026796 kr57 kr (8%)
2. apr. 2026739 kr40 kr (6%)
31. mar. 2026699 kr39 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret