Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 80 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287234784
Pris fra 1.249 krtil 2.099 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 850 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.199 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 80 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras Mørkebrun 80x200 cm Stof
-30%1.249 kr
Før 1.778 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkebrun 80x200 cm Stof billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkebrunMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 80 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 80 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 32.25g
EAN: 8720287234784
Varenr.: 569902
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras Mørkebrun 80x200 cm Stof
-29%1.269 kr
Før 1.798 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkebrun 80x200 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 32.25g
EAN: 8720287234784
Varenr.: 569902
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme Mørkebrun 80x200 cm Stof
1.342,77 kr
Til butik
Boxspring sengeramme Mørkebrun 80x200 cm Stof billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287234784
Varenr.: 10222391918921
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme Mørkebrun 80x200 cm Stof
1.351 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 80 x 200 cm
2.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
2Livera DK1.269 kr1.338 krKøb
3DesignShoppen1.342,77 kr1.342,77 krKøb
4vidaXL DK1.351 kr1.351 krKøb
5BoligRetning2.099 kr2.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 80 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 80 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.284 kr.

Den nuværende pris på 1.249 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 80 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 80 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.249 kr102 kr (8%)
3. maj 20261.351 kr102 kr (8%)
28. apr. 20261.249 kr20 kr (2%)
22. apr. 20261.229 kr100 kr (8%)
21. apr. 20261.329 kr100 kr (8%)
17. apr. 20261.229 kr20 kr (2%)
9. apr. 20261.209 kr104 kr (8%)
8. apr. 20261.313 kr104 kr (9%)
31. mar. 20261.209 kr104 kr (8%)
30. mar. 20261.313 kr114 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret