Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 180 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287236412
Pris fra 839 krtil 1.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 829 kr 5. maj

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 180 x 200 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 839 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 180x200 cm stof mørkebrun
-29%839 kr
Før 1.186 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 180x200 cm stof mørkebrun billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkebrunMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 180 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 180 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 27.2g
EAN: 8720287236412
Varenr.: 601629
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 180x200 cm stof mørkebrun
-29%859 kr
Før 1.206 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 180x200 cm stof mørkebrun billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 27.2g
EAN: 8720287236412
Varenr.: 601629
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme 180x200 cm stof mørkebrun
899,47 kr
Til butik
Boxspring sengeramme 180x200 cm stof mørkebrun billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287236412
Varenr.: 10222389690697
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 180 x 200 cm
-21%1.099 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 180 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 180 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK839 kr839 krKøb
2Livera DK859 kr928 krKøb
3DesignShoppen899,47 kr899,47 krKøb
4BoligRetning1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 180 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 180 x 200 cm i 158 dage. Laveste pris i perioden er 769 kr (registreret d. 29. december 2025), højeste er 839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 786 kr.

Den nuværende pris på 839 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 180 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 35 cm / 180 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026839 kr10 kr (1%)
5. maj 2026829 kr60 kr (8%)
22. feb. 2026769 kr10 kr (1%)
19. feb. 2026779 kr10 kr (1%)
10. feb. 2026769 kr10 kr (1%)
9. feb. 2026779 kr10 kr (1%)
22. jan. 2026769 kr10 kr (1%)
21. jan. 2026779 kr10 kr (1%)
29. dec. 2025769 kr10 kr (1%)
28. dec. 2025779 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret