Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 25 cm / 200 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287232049
Pris fra 809 krtil 1.349 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 540 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 759 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 25 cm / 200 x 200 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 809 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof mørkebrun
-18%809 kr
Før 987 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof mørkebrun billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkebrunMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 200 x 25 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 200 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 27.5g
EAN: 8720287232049
Varenr.: 569873
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof mørkebrun
-18%830 kr
Før 1.007 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof mørkebrun billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 27.5g
EAN: 8720287232049
Varenr.: 569873
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 200x200 cm stof mørkebrun
880 kr
Til butik
vidaXL Boxspring sengeramme 200x200 cm stof mørkebrun billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed. Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide: En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: Mørkebrun Materiale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træ Produktmål: 203 x 200 x 25 cm (L x B x H) Passer til madrasstørrelse: 200 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287232049
Varenr.: 3120543
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 25 cm / 200 x 200 cm
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 25 cm / 200 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 25 cm / 200 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK809 kr809 krKøb
2Livera DK830 kr899 krKøb
3vidaXL DK880 kr880 krKøb
4BoligRetning1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 25 cm / 200 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 25 cm / 200 x 200 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 759 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 801 kr.

Den nuværende pris på 809 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 25 cm / 200 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkebrun - 25 cm / 200 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026809 kr10 kr (1%)
3. maj 2026819 kr10 kr (1%)
22. apr. 2026809 kr10 kr (1%)
21. apr. 2026819 kr10 kr (1%)
15. apr. 2026809 kr20 kr (3%)
9. apr. 2026789 kr30 kr (4%)
8. apr. 2026819 kr30 kr (4%)
2. apr. 2026789 kr30 kr (4%)
31. mar. 2026759 kr60 kr (7%)
30. mar. 2026819 kr60 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret