Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 180 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287235392
Pris fra 829 krtil 1.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 570 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 759 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 180 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 829 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 180x200 cm stof lysegrå
-44%829 kr
Før 1.468 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 180x200 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: LysegråMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 180 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 180 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 27.2g
EAN: 8720287235392
Varenr.: 609815
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 180x200 cm stof lysegrå
-43%849 kr
Før 1.488 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 180x200 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 27.2g
EAN: 8720287235392
Varenr.: 609815
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme 180x200 cm stof lysegrå
895,18 kr
Til butik
Boxspring sengeramme 180x200 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287235392
Varenr.: 10222385103177
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 180x200 cm stof lysegrå
900 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 180 x 200 cm
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 180 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 180 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK829 kr829 krKøb
2Livera DK849 kr918 krKøb
3DesignShoppen895,18 kr895,18 krKøb
4vidaXL DK900 kr900 krKøb
5BoligRetning1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 180 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 180 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 759 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 862 kr.

Den nuværende pris på 829 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 180 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 180 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026829 kr70 kr (8%)
3. maj 2026899 kr70 kr (8%)
22. apr. 2026829 kr65 kr (7%)
21. apr. 2026894 kr65 kr (8%)
17. apr. 2026829 kr20 kr (2%)
9. apr. 2026809 kr62 kr (7%)
8. apr. 2026871 kr62 kr (8%)
31. mar. 2026809 kr62 kr (7%)
30. mar. 2026871 kr52 kr (6%)
26. mar. 2026819 kr60 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret