Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Farvet Creme - 35 cm / 80 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287235798
Pris fra 629 krtil 799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 589 kr 5. maj

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Farvet Creme - 35 cm / 80 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 629 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet
-24%629 kr
Før 826 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: CremefarvetMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 80 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 80 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 22.9g
EAN: 8720287235798
Varenr.: 609822
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet
-23%649 kr
Før 846 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof cremefarvet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 22.9g
EAN: 8720287235798
Varenr.: 609822
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme 80x200 cm stof cremefarvet
662,09 kr
Til butik
Boxspring sengeramme 80x200 cm stof cremefarvet billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287235798
Varenr.: 10222398636361
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 80x200 cm stof cremefarvet
666 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Farvet Creme - 35 cm / 80 x 200 cm
-27%799 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Farvet Creme - 35 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Farvet Creme - 35 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK629 kr629 krKøb
2Livera DK649 kr718 krKøb
3DesignShoppen662,09 kr662,09 krKøb
4vidaXL DK666 kr666 krKøb
5BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Farvet Creme - 35 cm / 80 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Farvet Creme - 35 cm / 80 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 572 kr.

Den nuværende pris på 629 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Farvet Creme - 35 cm / 80 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Farvet Creme - 35 cm / 80 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026629 kr20 kr (3%)
6. maj 2026609 kr20 kr (3%)
5. maj 2026589 kr40 kr (7%)
22. feb. 2026549 kr20 kr (4%)
19. feb. 2026569 kr20 kr (4%)
10. feb. 2026549 kr20 kr (4%)
9. feb. 2026569 kr20 kr (4%)
22. jan. 2026549 kr10 kr (2%)
21. jan. 2026559 kr10 kr (2%)
6. dec. 2025549 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret