Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 90 x 190 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287235880
Pris fra 669 krtil 1.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 580 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 629 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 90 x 190 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 669 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 90x190 cm stof blå
-27%669 kr
Før 912 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 90x190 cm stof blå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: BlåMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 193 x 90 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 90 x 190 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 23.7g
EAN: 8720287235880
Varenr.: 602520
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 90x190 cm stof blå
-26%689 kr
Før 932 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 90x190 cm stof blå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 23.7g
EAN: 8720287235880
Varenr.: 602520
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme 90x190 cm stof blå
703,56 kr
Til butik
Boxspring sengeramme 90x190 cm stof blå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287235880
Varenr.: 10222390837577
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 90x190 cm stof blå
707 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 90 x 190 cm
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 90 x 190 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 90 x 190 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK669 kr669 krKøb
2Livera DK689 kr758 krKøb
3DesignShoppen703,56 kr703,56 krKøb
4vidaXL DK707 kr707 krKøb
5BoligRetning1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 90 x 190 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 90 x 190 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 629 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 667 kr.

Den nuværende pris på 669 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 90 x 190 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 90 x 190 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026669 kr10 kr (1%)
3. maj 2026679 kr10 kr (1%)
22. apr. 2026669 kr10 kr (1%)
21. apr. 2026679 kr10 kr (1%)
17. apr. 2026669 kr20 kr (3%)
9. apr. 2026649 kr30 kr (4%)
8. apr. 2026679 kr30 kr (5%)
31. mar. 2026649 kr30 kr (4%)
30. mar. 2026679 kr50 kr (8%)
12. mar. 2026629 kr36 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret