Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287237617
Pris fra 669 krtil 1.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 580 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 200 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 669 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras Mørkeblå 90x200 cm Fløjl
-17%669 kr
Før 806 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 90x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre ved.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkeblåMateriale: Fløjl (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 90 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 90 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 23.7g
EAN: 8720287237617
Varenr.: 601662
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras Mørkeblå 90x200 cm Fløjl
-17%689 kr
Før 826 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 90x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 23.7g
EAN: 8720287237617
Varenr.: 601662
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme Mørkeblå 90x200 cm Fløjl
702,13 kr
Til butik
Boxspring sengeramme Mørkeblå 90x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287237617
Varenr.: 10222399881545
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 200 cm
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK669 kr669 krKøb
2Livera DK689 kr758 krKøb
3DesignShoppen702,13 kr702,13 krKøb
4BoligRetning1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 629 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 644 kr.

Den nuværende pris på 669 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026669 kr40 kr (6%)
10. feb. 2026629 kr20 kr (3%)
9. feb. 2026649 kr20 kr (3%)
6. dec. 2025629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret