Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 190 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287237556
Pris fra 579 krtil 1.049 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 470 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 539 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 190 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 579 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras Mørkeblå 90x190 cm Fløjl
-35%579 kr
Før 887 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 90x190 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre ved.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkeblåMateriale: Fløjl (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 193 x 90 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 90 x 190 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 23.1g
EAN: 8720287237556
Varenr.: 602222
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras Mørkeblå 90x190 cm Fløjl
-34%600 kr
Før 907 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkeblå 90x190 cm Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 23.1g
EAN: 8720287237556
Varenr.: 602222
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme Mørkeblå 90x190 cm Fløjl
604,89 kr
Til butik
Boxspring sengeramme Mørkeblå 90x190 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287237556
Varenr.: 10222403912009
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 190 cm
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 190 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 190 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK579 kr579 krKøb
2Livera DK600 kr669 krKøb
3DesignShoppen604,89 kr604,89 krKøb
4BoligRetning1.049 kr1.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 190 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 190 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 645 kr.

Den nuværende pris på 579 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 190 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkeblå - 35 cm / 90 x 190 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026579 kr160 kr (22%)
3. maj 2026739 kr160 kr (28%)
22. apr. 2026579 kr140 kr (19%)
21. apr. 2026719 kr140 kr (24%)
15. apr. 2026579 kr20 kr (4%)
9. apr. 2026559 kr140 kr (20%)
8. apr. 2026699 kr140 kr (25%)
31. mar. 2026559 kr120 kr (18%)
30. mar. 2026679 kr140 kr (26%)
12. mar. 2026539 kr140 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret