Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 140 cm

Pris fra 609 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 589 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 140 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 609 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengegavl 140 cm massivt genbrugstræ og jern
-26%609 kr
Før 828 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengegavl 140 cm massivt genbrugstræ og jern billede

Produktinformation

Denne stilfulde sengegavl fuldender sengerammens look, og den passer ind i ethvert rum. Robust og stabilt: Massivt genbrugstræ består af genanvendt tømmer som teak, mangotræ, fyrretræ og bøg. Disse materialer er genanvendt fra gamle bygninger som fabrikker, skure og både. Tegn på slid samt en synlig årestruktur giver hvert møbel et unikt look.Robust ramme: Denne sengegavl er konstrueret med en robust jernramme, der giver øget styrke og holdbarhed og sikrer en sikker og stabil pasform til din seng.Fremragende støtte: Sengegavlen giver fremragende rygstøtte, når du sidder op i sengen for at læse eller se fjernsyn.Fritstående sengegavl: Den fritstående sengegavl er en problemfri løsning, der er nem at tilføje uden behov for vægmontering. Godt at vide:Sengerammen og madrassen medfølger ikke i pakken.Hvert produkt er unikt takket være forskellene i farver og åremønstre. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du får et helt unikt produkt. Materiale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish, pulverlakeret jernProduktmål: 140 x 2 x 100 cm (L x B x H)Egnet madrasbredde: 140 cmMontering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengegavle
Vægt: 16.25g
EAN: 8721158413314
Varenr.: 1522250
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengegavl 140 cm massivt genbrugstræ og jern
-26%630 kr
Før 848 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengegavl 140 cm massivt genbrugstræ og jern billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengegavle
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 16.25g
EAN: 8721158413314
Varenr.: 1522250
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengegavl 140 cm massivt genbrugstræ og jern
-26%630 kr
Før 848 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengegavl 140 cm massivt genbrugstræ og jern billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengegavle
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 16.25g
EAN: 8721158413314
Varenr.: 1522250
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 140 cm
-27%799 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 140 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 140 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK609 kr609 krKøb
2Livera DK630 kr699 krKøb
3Vivas DK630 kr699 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 140 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 140 cm i 46 dage. Laveste pris i perioden er 589 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 609 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 140 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 140 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026609 kr20 kr (3%)
20. apr. 2026589 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret