Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengebord 2 Dele Brun 44 X 32.5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721288722546
Pris fra 619 krtil 1.149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengebord 2 Dele Brun 44 X 32.5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 619 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengebord 2 stk Brun 44 x 32.5 x 40 cm Massivt fyrretræ
-13%619 kr
Før 715 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Brun 44 x 32.5 x 40 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Dette traditionelle sengebord indkapsler smukt klassisk design og bringer tidløs elegance til ethvert soveværelse. Med målene 44 x 32,5 x 40 cm fungerer det som et kompakt men funktionelt supplement til din stue. Fremstillet af massivt fyrretræ stråler dette stykke en tekstureret finesse, mens det også giver en robust struktur. Dets konventionelle form og indviklede detaljer tilbyder et varmt præg til din indretning, hvilket gør det ideelt for dem, der værdsætter en vintage atmosfære. Sengebordets alsidige natur muliggør brug til opbevaring af personlige genstande, som støtte til en lampe eller til at vise et elsket dekorativt stykke. Massivt Fyrretræ: Dette sengebord er lavet af premium massivt fyrretræ, som sikrer holdbarhed og en sofistikeret finish. Dets teksturerede korn giver et naturligt udseende, der komplementerer forskellige indretningsstile. Den trære konstruktion giver en solid ramme, som lover lang levetid og pålidelig funktion i dagligt brug.Praktisk Opbevaringsfunktion: Udstyret med en rummelig skuffe tilbyder dette bord masser af opbevaring til personlige fornødenheder, hvilket gør det perfekt til at holde dit soveværelse ryddeligt. Skuffen kører glat, med nem adgang til genstande som bøger, briller eller opladere. Dens inkludering forbedrer bordets anvendelighed, hvilket gør det til mere end bare et dekorativt stykke.Traditionel Stil: Sengebordet skinner i sin traditionelle æstetik, fremhævet af klassiske linjer og finishes, der fremkalder en følelse af tidløs skønhed. Denne stil gør det til en alsidig mulighed, der glider ubesværet ind i varige indretningsdesign og etablerer et graciøst fokuspunkt i dit dekoreringsskema.Vægmonteret Stabilitet: Med et vægmonteret design tilbyder dette bord stabilitet og maksimerer plads ved smukt at integrere i dit rumlayout. Denne funktion gør det til et smart valg til mindre soveværelser eller boligejere, der ønsker et strømlinet udseende uden a...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 9.8g
EAN: 8721288722546
Varenr.: 1715417
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengebord 2 stk Brun 44 x 32.5 x 40 cm Massivt fyrretræ
-13%639 kr
Før 735 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Brun 44 x 32.5 x 40 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Dette traditionelle sengebord indkapsler smukt klassisk design og bringer tidløs elegance til ethvert soveværelse. Med målene 44 x 32,5 x 40 cm fungerer det som et kompakt men funktionelt supplement til din stue. Fremstillet af massivt fyrretræ stråler dette stykke en tekstureret finesse, mens det også giver en robust struktur. Dets konventionelle form og indviklede detaljer tilbyder et varmt præg til din indretning, hvilket gør det ideelt for dem, der værdsætter en vintage atmosfære. Sengebordets alsidige natur muliggør brug til opbevaring af personlige genstande, som støtte til en lampe eller til at vise et elsket dekorativt stykke. Massivt Fyrretræ: Dette sengebord er lavet af premium massivt fyrretræ, som sikrer holdbarhed og en sofistikeret finish. Dets teksturerede korn giver et naturligt udseende, der komplementerer forskellige indretningsstile. Den trære konstruktion giver en solid ramme, som lover lang levetid og pålidelig funktion i dagligt brug.Praktisk Opbevaringsfunktion: Udstyret med en rummelig skuffe tilbyder dette bord masser af opbevaring til personlige fornødenheder, hvilket gør det perfekt til at holde dit soveværelse ryddeligt. Skuffen kører glat, med nem adgang til genstande som bøger, briller eller opladere. Dens inkludering forbedrer bordets anvendelighed, hvilket gør det til mere end bare et dekorativt stykke.Traditionel Stil: Sengebordet skinner i sin traditionelle æstetik, fremhævet af klassiske linjer og finishes, der fremkalder en følelse af tidløs skønhed. Denne stil gør det til en alsidig mulighed, der glider ubesværet ind i varige indretningsdesign og etablerer et graciøst fokuspunkt i dit dekoreringsskema.Vægmonteret Stabilitet: Med et vægmonteret design tilbyder dette bord stabilitet og maksimerer plads ved smukt at integrere i dit rumlayout. Denne funktion gør det til et smart valg til mindre soveværelser eller boligejere, der ønsker et strømlinet udseende uden at gå på kompromis med funktion.Nem Pleje: At bevare dit sengebords fejlfri tilstand er nemt med simple plejeinstruktioner: Tør af med en fugtig klud. Denne enkle vedligeholdelse sikrer, at tekstur og æstetik forbliver ubeskadiget, hvilket forlænget bordets liv og appel. Farve: BrunMateriale: Massivt fyrretræSamlede dimensioner: 44 x 32.5 x 40 CM (L x B x H)med 2 skufferOpbevaringMonteringstype: VægmonteretForsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 44 x 32.5 x 40 cm
Vægt: 9.8g
EAN: 8721288722546
Varenr.: 1715417
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengebord 2 stk Brun 44 x 32.5 x 40 cm Massivt fyrretræ
-13%639 kr
Før 735 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Brun 44 x 32.5 x 40 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 44 x 32.5 x 40 cm
Vægt: 9.8g
EAN: 8721288722546
Varenr.: 1715417
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengebord 2 Dele Brun 44 X 32.5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ
1.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Brun 44 X 32.5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Brun 44 X 32.5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK619 kr619 krKøb
2Livera DK639 kr708 krKøb
3Vivas DK639 kr708 krKøb
4BoligRetning1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengebord 2 Dele Brun 44 X 32.5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ

PriceData har fulgt prisen på Sengebord 2 Dele Brun 44 X 32.5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 559 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 569 kr.

Den nuværende pris på 619 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Sengebord 2 Dele Brun 44 X 32.5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Sengebord 2 Dele Brun 44 X 32.5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026619 kr50 kr (9%)
4. feb. 2026569 kr10 kr (2%)
2. feb. 2026559 kr10 kr (2%)
1. feb. 2026569 kr10 kr (2%)
31. jan. 2026559 kr10 kr (2%)
29. jan. 2026569 kr10 kr (2%)
28. jan. 2026559 kr10 kr (2%)
22. jan. 2026569 kr10 kr (2%)
20. jan. 2026559 kr10 kr (2%)
17. jan. 2026569 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret