Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengebord 2 Dele Brun 39 X 34 X 33 Cm Massivt Fyrretræ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721288722768
Pris fra 879 krtil 1.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 809 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Sengebord 2 Dele Brun 39 X 34 X 33 Cm Massivt Fyrretræ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 879 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengebord 2 stk Brun 39 x 34 x 33 cm Massivt fyrretræ
-17%879 kr
Før 1.064 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Brun 39 x 34 x 33 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Det vægmonterede natbord er en super kombination af stil og minimalisme. Det er ideelt til små til mellemstore soveværelser, da det næsten ikke fylder på gulvet, men stadig ser smart ud. Det klassiske design passer til mange indretningsstile, uanset om du er til moderne eller rustik. Det er en fantastisk tilføjelse til alle, der elsker et pænt og ryddeligt rum. Solid Fyrretræ: Holdbart fyrretræ giver natbordet styrke og en naturlig følelse i dit rum. Det kan holde alt fra lamper til ure, så du kan regne med, at det holder i lang tid.Teksturiseret Overflade: Den teksturerede finish tilføjer et unikt præg, der fremhæver bordets naturlige korn. Det ser ikke kun godt ud, men giver også et strejf af organisk stil, som vil forbedre rummets indretning.Udrulningsskuffetype: Udrulningsskuffen er designet med rulleskinner, så det er nemt at nå dine ting. Den gemmer sig pænt under den slanke top og holder alt ryddeligt uden rod.Vægmonteret Design: Dette smarte vægdesign gør, at bordet sidder perfekt og sparer på gulvpladsen. Det er ideelt til små lejligheder eller studioer og sikrer, at du får mest muligt ud af din plads.Pleje & Vedligeholdelse: At holde bordet friskt er let - tør det bare af med en tør klud for at fjerne støv. Så forbliver det et flot element i dit soveværelse. Farve: BrunMateriale: Massivt fyrretræSamlede dimensioner: 39 x 34 x 33 CM (B x L x H)med 2 skufferSkufferMonteringstype: VægmonteretForsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 11.9g
EAN: 8721288722768
Varenr.: 1723449
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengebord 2 stk Brun 39 x 34 x 33 cm Massivt fyrretræ
-17%899 kr
Før 1.084 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Brun 39 x 34 x 33 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 39 x 34 x 33 cm
Vægt: 11.9g
EAN: 8721288722768
Varenr.: 1723449
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengebord 2 stk Brun 39 x 34 x 33 cm Massivt fyrretræ
-17%899 kr
Før 1.084 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Brun 39 x 34 x 33 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 39 x 34 x 33 cm
Vægt: 11.9g
EAN: 8721288722768
Varenr.: 1723449
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengebord 2 Dele Brun 39 X 34 X 33 Cm Massivt Fyrretræ
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Brun 39 X 34 X 33 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Brun 39 X 34 X 33 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK879 kr879 krKøb
2Livera DK899 kr968 krKøb
3Vivas DK899 kr968 krKøb
4BoligRetning1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengebord 2 Dele Brun 39 X 34 X 33 Cm Massivt Fyrretræ

PriceData har fulgt prisen på Sengebord 2 Dele Brun 39 X 34 X 33 Cm Massivt Fyrretræ i 45 dage. Laveste pris i perioden er 809 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 879 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 844 kr.

Den nuværende pris på 879 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Sengebord 2 Dele Brun 39 X 34 X 33 Cm Massivt Fyrretræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Sengebord 2 Dele Brun 39 X 34 X 33 Cm Massivt Fyrretræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026879 kr70 kr (9%)
20. apr. 2026809 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret