Gå til hovedindhold

Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotplæneklipper 22 cm Skærebredde

SegwayEAN: 8721264220455
Pris fra 11.438 krtil 12.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.561 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.287 kr 9. maj

Sammenlign priser på Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotplæneklipper 22 cm Skærebredde og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11438 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotplæneklipper 22 cm Skærebredde
11.438 kr
Til butik
Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotplæneklipper 22 cm Skærebredde billede

Produktinformation

Segway Navimow i210E LiDAR Pro. Type: Robot plæneklipper, Klippe-bredde: 22 cm, Minimum klippe-højde: 2 cm. Strømkilde: Batteri, Motorkraft: 100 W, Opladningstid: 2 t. Bredde: 445 mm, Dybde: 655,5 mm, Højde: 289,7 mm. Garantiperiode: 3 År

Produktspecifikationer

Mærke: Segway
Artikel nr.: AA.12.10.01.0004
EAN: 8721264220455
Varenr.: 1003959148
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotplæneklipper - 1000 m²
12.578 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Segway Navimow i210 LiDAR PRO AWD Robotplæneklipper - 1000 m2
12.999 kr
Til butik
Segway Navimow i210 LiDAR PRO AWD Robotplæneklipper - 1000 m2 billede

Produktinformation

Segway Navimow I210 LiDAR Pro AWD robotplæneklipper - 1000 m2 Segway Navimow I210 er en selvkørende robotplæneklipper til haver op til ca. 1000 m2. Den klipper græsset automatisk efter kortlægning af din have og kræver kun lidt opsætning, så du slipper for kabeltræk og manuel styring. Nøgleegenskaber Designet til haver op til ca. 1000 m2 All-Wheel Drive (AWD) for bedre fremkommelighed på hældninger og ujævnt terræn Automatisk kortlægning og enkel opsætning Integreret, robust konstruktion ude...

Produktspecifikationer

Mærke: Segway
Kategori: Robot plæneklippere
Vægt: 26.95g
Artikel nr.: 496186
EAN: 8721264220455
Varenr.: 9255758
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Segway Navimow i210e Lidar Pro robotplæneklipper, 1000 m²
12.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotplæneklipper 22 cm Skærebredde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotplæneklipper 22 cm Skærebredde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK11.438 kr11.438 krKøb
2CS MEGASTORE DK12.578 kr12.647 krKøb
3Homeshop DK12.999 kr12.999 krKøb
4Proshop DK12.999 kr12.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotplæneklipper 22 cm Skærebredde

PriceData har fulgt prisen på Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotplæneklipper 22 cm Skærebredde i 64 dage. Laveste pris i perioden er 11.287 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 12.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.310 kr.

Den nuværende pris på 11.438 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotplæneklipper 22 cm Skærebredde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotplæneklipper 22 cm Skærebredde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202611.438 kr1.561 kr (12%)
1. jun. 202612.999 kr61 kr (0%)
30. maj 202612.938 kr61 kr (0%)
29. maj 202612.999 kr70 kr (1%)
28. maj 202612.929 kr550 kr (4%)
27. maj 202612.379 kr174 kr (1%)
26. maj 202612.205 kr61 kr (0%)
25. maj 202612.266 kr70 kr (1%)
24. maj 202612.336 kr61 kr (0%)
23. maj 202612.397 kr541 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret