Gå til hovedindhold

Dana Lim Sealflex Hybrid fugemasse 522 - 290 ml. hvid neutral høj-elastisk og overmalbar

Dana LimMalingEAN: 5701159545422
Pris fra 52,21 krtil 80 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 27,79 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Sealflex Hybrid fugemasse 522 - 290 ml. hvid neutral høj-elastisk og overmalbar og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52.21 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sealflex Hybrid fugemasse 522 - 290 ml. hvid neutral høj-elastisk og overmalbar
52,21 kr
Til butik
Sealflex Hybrid fugemasse 522 - 290 ml. hvid neutral høj-elastisk og overmalbar billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dana Lim A/S
Kategori: Fugemasse
Farve: 1
Artikel nr.: 54542
EAN: 5701159545422
Varenr.: 3521607
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Dana Lim Sealflex 522 - Professionel hybridfuge - 290 ml
74 kr
Til butik
Dana Lim Sealflex 522 - Professionel hybridfuge - 290 ml billede

Produktinformation

Hybridfuge i top kvalitet - Højelastisk fuge - Overmalbar Højelastisk MS-fugemasse, der kombinerer de bedste egenskaber fra silicone- og polyurethan-fugemasser. Fugemassen hærder ved en reaktion med luftens fugtighed, og danner en elastisk fuge. Sealflex...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Danalim
Kategori: Hybridfuge / Multifuge
Farve: Hvid
Størrelse: 300 ml
EAN: 5701159545422
Varenr.: 204254
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dana Lim Sealflex hybrid fugemasse 522
74,75 kr
Til butik
Dana Lim Sealflex hybrid fugemasse 522 billede

Produktinformation

Sealflex Hybrid 522 tilhører den nye generation af MS-polymer fugemasser, der kombinerer de bedste egenskaber fra silicone- og polyurethan-fugemasser. Fugemassen hærder ved en reaktion med luftens fugtighed, og danner en elastisk fuge.Sealflex Hybrid 522...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dana Lim
Kategori: Lagervarer - dag til dag
EAN: 5701159545422
Varenr.: 512555208
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Proff Sealflex Hybrid 522 Hvid 290ml
74,95 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Dana Lim Sealflex Hybrid 522 hvid - 290ml
76,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dana Lim Sealflex Hybrid 522 hvid - 290ml
80 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sealflex Hybrid fugemasse 522 - 290 ml. hvid neutral høj-elastisk og overmalbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sealflex Hybrid fugemasse 522 - 290 ml. hvid neutral høj-elastisk og overmalbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK52,21 kr91,21 krKøb
2HC Farver74 kr74 krKøb
3VVS.dk74,75 kr74,75 krKøb
4Homeshop DK74,95 kr74,95 krKøb
5vvsfittings.dk76,25 kr76,25 krKøb
6Elvvs.dk80 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sealflex Hybrid fugemasse 522 - 290 ml. hvid neutral høj-elastisk og overmalbar

PriceData har fulgt prisen på Sealflex Hybrid fugemasse 522 - 290 ml. hvid neutral høj-elastisk og overmalbar i 163 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 52,21 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Sealflex Hybrid fugemasse 522 - 290 ml. hvid neutral høj-elastisk og overmalbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Sealflex Hybrid fugemasse 522 - 290 ml. hvid neutral høj-elastisk og overmalbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202652,21 kr4,21 kr (9%)
27. maj 202648 kr4,21 kr (8%)
26. maj 202652,21 kr4,21 kr (9%)
23. maj 202648 kr4,21 kr (8%)
22. maj 202652,21 kr4,21 kr (9%)
8. maj 202648 kr4,21 kr (8%)
7. maj 202652,21 kr4,21 kr (9%)
30. apr. 202648 kr4,21 kr (8%)
29. apr. 202652,21 kr4,21 kr (9%)
10. apr. 202648 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret