Gå til hovedindhold

Seagate Game Drive for Xbox STKX4000402 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - med 3 års Seagate Rescue Data Recovery

SeagateHarddiskeEAN: 3660619041251
Pris fra 1.538 krtil 1.899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 361 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.023 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Seagate Game Drive for Xbox STKX4000402 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - med 3 års Seagate Rescue Data Recovery og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1538 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Seagate Game Drive for Xbox Harddisk STKX4000402 4TB USB 3.2 Gen 1
1.538 kr
Til butik
Seagate Game Drive for Xbox Harddisk STKX4000402 4TB USB 3.2 Gen 1 billede

Produktinformation

Seagate Game Drive for Xbox STKX4000402 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - med 3 års Seagate Rescue Data Recovery

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Artikel nr.: STKX4000402
EAN: 3660619041251
Varenr.: 999302649
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seagate Game Drive for Xbox - 4TB - Ekstern Harddisk - Sort
1.595 kr
Til butik
Seagate Game Drive for Xbox - 4TB - Ekstern Harddisk - Sort billede

Produktinformation

Ekstern harddisk leverer 4 TB lager med USB 3.2 Gen 1-forbindelse, slankt bærbart design og Xbox-grøn LED-belysning til udvidet konsollagring og et ensartet udseende. Seagate Game Drive for Xbox tilbyder højkapacitets, konsolklar lagring designet til at udvide din Game Vault samtidig med at den er nem at transportere mellem opsætninger. 4 TB kapacitet til spil, gemte spil og medier USB 3.2 Gen 1-grænseflade for hurtige filoverførsler Busstrøm via USB-ingen ekstern strømforsyning nødvendig Designet til Xbox One, Xbox One S, Xbox One S All‑Digital Edition, Xbox One X, Xbox Series S og Xbox Series X Inkluderer et USB-kabel (45,72 cm) til øjeblikkelig tilslutning Kompakt og bærbart design gør det nemt at tilføje store spilsamlinger og tage dem med, samtidig med at det matcher Xbox-æstetikken.

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Harddisk Ekstern
Artikel nr.: STKX4000402
EAN: 3660619041251
Varenr.: 2991289
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seagate Game Drive for Xbox STKX4000402 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - med 3 års Seagate Rescue Data Recovery
1.596 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Seagate Game Drive for Xbox 4TB Ekstern SSD - GEEKD.dk
1.779 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Seagate Game Drive for Xbox Harddisk STKX4000402 4TB USB 3.2 Gen 1
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Game Drive for Xbox STKX4000402 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - med 3 års Seagate Rescue Data Recovery koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Game Drive for Xbox STKX4000402 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - med 3 års Seagate Rescue Data Recovery koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.538 kr1.538 krKøb
2Proshop DK1.595 kr1.595 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.596 kr1.596 krKøb
4Geekd1.779 kr1.779 krKøb
5Ultrashop1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Seagate Game Drive for Xbox STKX4000402 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - med 3 års Seagate Rescue Data Recovery

PriceData har fulgt prisen på Seagate Game Drive for Xbox STKX4000402 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - med 3 års Seagate Rescue Data Recovery i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.023 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 1.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.296 kr.

Den nuværende pris på 1.538 kr er 19% over normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Seagate Game Drive for Xbox STKX4000402 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - med 3 års Seagate Rescue Data Recovery. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Seagate Game Drive for Xbox STKX4000402 - Harddisk - 4 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - med 3 års Seagate Rescue Data Recovery de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.538 kr8 kr (1%)
2. jun. 20261.546 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.547 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.548 kr6 kr (0%)
30. maj 20261.542 kr7 kr (0%)
29. maj 20261.549 kr12 kr (1%)
27. maj 20261.537 kr17 kr (1%)
26. maj 20261.554 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.555 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.557 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret