Gå til hovedindhold

Seagate Game Drive for PlayStation STMH1000200 - SSD - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 - hvid

SeagateHarddiskeEAN: 8719706044844
Pris fra 1.093 krtil 1.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 326 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.091 kr 30. maj

Sammenlign priser på Seagate Game Drive for PlayStation STMH1000200 - SSD - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1093 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seagate Game Drive for PlayStation STMH1000200 - SSD - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 - hvid
1.093 kr
Til butik
Seagate Game Drive for PlayStation STMH1000200 - SSD - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Ekstern Harddisk
Farve: 1
Artikel nr.: STMH1000200
EAN: 8719706044844
Varenr.: 21306585
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seagate Game Drive PlayStation SSD - 1TB - External - USB 3.2
1.093 kr
Til butik
Seagate Game Drive PlayStation SSD - 1TB - External - USB 3.2 billede

Produktinformation

SSD (Solid State Drive), 1 TB, ekstern, størrelse: 2.5", USB strømkildefarve: hvid -Game Drive for PS5 External SSD comes decked out in the unique Sony PlayStation look and feel, with blue LED lighting to expand your gaming set-up.

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: SSD
Artikel nr.: STMH1000200
EAN: 8719706044844
Varenr.: 3316344
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Seagate Game Drive for PlayStation SSD STMH1000200 1TB USB 3.2
1.150 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Seagate Game Drive til PlayStation SSD 1 TB (USB 3.2) - Hvid
-30%1.329 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Seagate Game Drive til PlayStation SSD 1 TB (USB 3.2) - Hvid
-30%1.349 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Seagate Game Drive for PlayStation SSD STMH1000200 1TB USB 3.2
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Game Drive for PlayStation STMH1000200 - SSD - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Game Drive for PlayStation STMH1000200 - SSD - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.093 kr1.093 krKøb
2Proshop DK1.093 kr1.093 krKøb
3CompuMail DK1.150 kr1.150 krKøb
4Boligcenter DK1.329 kr1.329 krKøb
5Vivas DK1.349 kr1.418 krKøb
6Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Seagate Game Drive for PlayStation STMH1000200 - SSD - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 - hvid

PriceData har fulgt prisen på Seagate Game Drive for PlayStation STMH1000200 - SSD - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.091 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.628 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.375 kr.

Den nuværende pris på 1.093 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Seagate Game Drive for PlayStation STMH1000200 - SSD - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Seagate Game Drive for PlayStation STMH1000200 - SSD - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.093 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.091 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.094 kr79 kr (7%)
27. maj 20261.173 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.174 kr24 kr (2%)
17. maj 20261.198 kr26 kr (2%)
10. maj 20261.224 kr23 kr (2%)
6. maj 20261.247 kr49 kr (4%)
5. maj 20261.296 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.297 kr50 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret