Gå til hovedindhold

Seagate Expansion STKM2000400 2 TB ekstern harddisk 2,5" USB 3.0 - sort (factory refurbished)

SeagateLagringsenhederEAN: 3660619040247
Pris fra 705 krtil 926 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 646 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Seagate Expansion STKM2000400 2 TB ekstern harddisk 2,5" USB 3.0 - sort (factory refurbished) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 705 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SEAGATE Expansion Portable 2TB HDD USB3.0 2.5inch external
705 kr
Til butik
SEAGATE Expansion Portable 2TB HDD USB3.0 2.5inch external billede

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Ekstern Harddisk
Farve: 4
Artikel nr.: STKM2000400
EAN: 3660619040247
Varenr.: 7424436
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Seagate Expansion Harddisk STKM2000400 2TB 2.5" USB 3.0
706 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Seagate Expansion STKM2000400 ekstern harddisk 2 TB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort
729 kr
Til butik
Seagate Expansion STKM2000400 ekstern harddisk 2 TB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort billede

Produktinformation

Seagate Expansion STKM2000400 Ekstern Harddisk 2 TB Opgrader din opbevaringsløsning med Seagate Expansion STKM2000400 ekstern harddisk. Denne stilfulde, sorte harddisk på 2 TB giver dig rigelig plads til at gemme alle dine vigtige filer, billeder, videoer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: USB)
EAN: 3660619040247
Varenr.: 94919
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SEAGATE Expansion Harddisk STKM2000400 2TB 2.5 USB 3.0
756 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Seagate Extern Harddisk 2TB
795,94 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Seagate Expansion Portable 2tb Hdd Sort
-13%811 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seagate Expansion - 2TB - Ekstern Harddisk - Sort
842 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern harddisk Seagate Expansion 2 TB 2,5" USB 3.0 (sort)
849 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern harddisk Seagate Expansion 2 TB 2,5" USB 3.0 (sort)
869 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Seagate Expansion Ekstern HDD 2TB
926 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Expansion STKM2000400 2 TB ekstern harddisk 2,5" USB 3.0 - sort (factory refurbished) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Expansion STKM2000400 2 TB ekstern harddisk 2,5" USB 3.0 - sort (factory refurbished) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK705 kr744 krKøb
2CompuMail DK706 kr706 krKøb
3Ultrashop729 kr729 krKøb
4Teknikproffset DK756 kr805 krKøb
5Hertels Boresko795,94 kr795,94 krKøb
6Dustin DK811 kr897,25 krKøb
7Proshop DK842 kr881 krKøb
8Boligcenter DK849 kr849 krKøb
9Vivas DK869 kr938 krKøb
10Komplett DK926 kr926 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Seagate Expansion STKM2000400 2 TB ekstern harddisk 2,5" USB 3.0 - sort (factory refurbished)

PriceData har fulgt prisen på Seagate Expansion STKM2000400 2 TB ekstern harddisk 2,5" USB 3.0 - sort (factory refurbished) i 126 dage. Laveste pris i perioden er 637 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 743 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 692 kr.

Den nuværende pris på 705 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Seagate Expansion STKM2000400 2 TB ekstern harddisk 2,5" USB 3.0 - sort (factory refurbished). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Seagate Expansion STKM2000400 2 TB ekstern harddisk 2,5" USB 3.0 - sort (factory refurbished) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026705 kr7 kr (1%)
28. maj 2026712 kr8 kr (1%)
27. maj 2026720 kr6 kr (1%)
26. maj 2026726 kr3 kr (0%)
25. maj 2026729 kr10 kr (1%)
24. maj 2026739 kr10 kr (1%)
20. maj 2026729 kr10 kr (1%)
18. maj 2026739 kr10 kr (1%)
16. maj 2026729 kr10 kr (1%)
15. maj 2026739 kr58 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret