Gå til hovedindhold

Seagate Exos X22 Harddisk ST22000NM001E 22TB SATA-600 7200rpm - FACTORY RECERTIFIED

SeagateHarddiskeEAN: 8719706428095
Pris fra 4.844 krtil 7.969 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.125 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Seagate Exos X22 Harddisk ST22000NM001E 22TB SATA-600 7200rpm - FACTORY RECERTIFIED og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4844 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Seagate Exos X22 Harddisk ST22000NM001E 22TB SATA-600 7200rpm - FACTORY RECERTIFIED
4.844 kr
Til butik
Seagate Exos X22 Harddisk ST22000NM001E 22TB SATA-600 7200rpm - FACTORY RECERTIFIED billede

Produktinformation

Seagate Exos X22 ST22000NM001E - Harddisk - 22 TB - intern - 3.5" - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 512 MB

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Artikel nr.: ST22000NM001E-FR
EAN: 8719706428095
Varenr.: 1002316635
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Harddisk Seagate Exos X22 22TB 3,5" SATA 6Gb/s 7200 rpm (Factory Refurbished)
-3%5.599 kr
Før 5.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Harddisk Seagate Exos X22 22TB 3,5" SATA 6Gb/s 7200 rpm (Factory Refurbished)
-3%5.619 kr
Før 5.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Seagate Exos X22 22tb 512e/4kn 3.5 tommer 7200r/min Sata Hdd
6.874 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seagate Exos X22 - 22TB - Harddisk - ST22000NM001E - SATA-600 - 3.5"
7.698 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Seagate Exos X22 Harddisk ST22000NM001E 22TB SATA-600 7200rpm
7.969 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Exos X22 Harddisk ST22000NM001E 22TB SATA-600 7200rpm - FACTORY RECERTIFIED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Exos X22 Harddisk ST22000NM001E 22TB SATA-600 7200rpm - FACTORY RECERTIFIED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.844 kr4.844 krKøb
2Boligcenter DK5.599 kr5.599 krKøb
3Vivas DK5.619 kr5.688 krKøb
4Dustin DK6.874 kr6.960,25 krKøb
5Proshop DK7.698 kr7.698 krKøb
6Ultrashop7.969 kr7.969 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Seagate Exos X22 Harddisk ST22000NM001E 22TB SATA-600 7200rpm - FACTORY RECERTIFIED

PriceData har fulgt prisen på Seagate Exos X22 Harddisk ST22000NM001E 22TB SATA-600 7200rpm - FACTORY RECERTIFIED i 30 dage. Laveste pris i perioden er 4.844 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 5.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.222 kr.

Den nuværende pris på 4.844 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Seagate Exos X22 Harddisk ST22000NM001E 22TB SATA-600 7200rpm - FACTORY RECERTIFIED. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Seagate Exos X22 Harddisk ST22000NM001E 22TB SATA-600 7200rpm - FACTORY RECERTIFIED de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.844 kr755 kr (13%)
5. maj 20265.599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret