Gå til hovedindhold

Sea to Summit Womens Spark -9c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 170 cm)

Sea to SummitSoveposerEAN: 9327868150595
Pris fra 4.899 krtil 5.199,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 300,95 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.919 kr 8. maj

Sammenlign priser på Sea to Summit Womens Spark -9c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 170 cm) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4899 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Regular
4.899 kr
Til butik
Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Regular billede

Produktinformation

Sea to Summit Spark Womens -9C Down Sleeping Bag er en ultralet og kompakt vintersovepose til kvinder. Fyldt med 850+ Premium dun og designet til kolde ekspeditioner, leverer den maksimal varme uden at fylde i rygsækken. Levering: 2-5 hverdage

Produktspecifikationer

Kategori: Vintersoveposer
Farve: Pewter Grey
EAN: 9327868150595
Varenr.: 210768
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Womens Spark -9c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 170 cm)
4.899 kr
Til butik
Sea to Summit Womens Spark -9c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 170 cm) billede

Produktinformation

Sea to Summit Women's Spark -9°C er ideel til friluftsentusiaster, der ønsker en højtydende sovepose til brug i temperaturer ned til -9°C. Fyldt med 850+ fillpower RDS-certificeret gåsedun, behandlet med Ultra-Dry Down for forbedret fugtresistens, sik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dunsoveposer
Farve: Grå (PEWTER GREY)
Størrelse: Personlængde 170 cm
EAN: 9327868150595
Varenr.: 9327868150595
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Spark Women's -9c Down Sleeping Bag - Regular Pewter Grey - Sovepose
4.900 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Spark Women's -9c Down Sleeping Bag - Regular Pewter Grey - Sovepose
4.900 kr
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Spark Women's -9c Down Sleeping Bag - Regular Pewter Grey - Sovepose
4.900 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Spark Womens -9C/15F Down Sleeping Bag - Regular
5.199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Womens Spark -9c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 170 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Womens Spark -9c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 170 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Wolf Tactical4.899 kr4.899 krKøb
2Friluftsland.dk4.899 kr4.899 krKøb
3Outmore.dk4.900 kr4.900 krKøb
4MAXiPRO4.900 kr4.900 krKøb
5Soveposesalg.dk4.900 kr4.900 krKøb
6Pro Outdoor5.199,95 kr5.199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Womens Spark -9c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 170 cm)

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Womens Spark -9c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 170 cm) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.919 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 5.199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.617 kr.

Den nuværende pris på 4.899 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Sea to Summit Womens Spark -9c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 170 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Sea to Summit Womens Spark -9c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 170 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20264.899 kr391 kr (9%)
20. maj 20264.508 kr589 kr (15%)
8. maj 20263.919 kr180 kr (4%)
7. maj 20264.099 kr180 kr (5%)
6. maj 20263.919 kr180 kr (4%)
29. apr. 20264.099 kr409 kr (9%)
28. apr. 20264.508 kr391 kr (8%)
27. apr. 20264.899 kr800 kr (20%)
15. apr. 20264.099 kr800 kr (16%)
14. apr. 20264.899 kr587 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret