Gå til hovedindhold

Sea To Summit Pocket Towel Håndklæde Sage Str M 50x101cm 80g

Sea to SummitHåndklæderEAN: 9327868148974
Pris fra 145 krtil 160 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 24. maj

Sammenlign priser på Sea To Summit Pocket Towel Håndklæde Sage Str M 50x101cm 80g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Pocket Towel Håndklæde Sage Str M 50x101cm 80g
145 kr
Til butik
Sea To Summit Pocket Towel Håndklæde Sage Str M 50x101cm 80g billede

Produktinformation

Det bedste håndklæde, når du gerne vil pakke let

Produktspecifikationer

Mærke: SeatoSummit
Kategori: Udstyr
EAN: 9327868148974
Varenr.: 2468-10386
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Seatosummit Pocket Towel Sage
149 kr
Til butik
Seatosummit Pocket Towel Sage billede

Produktinformation

Kraftigt absorberende rejsehåndklæde i en lækker blød mikrofiber, som tørrer hurtigt. Antimikrobiel overflade sørger for at holde håndklædet frisk over længere tid Det leveres i en lille, kraftig rejse æske, som nemt kan pakkes ned i en taske. Tåler

Produktspecifikationer

Mærke: Seatosummit
EAN: 9327868148974
Varenr.: 73730
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Pocket Towel Medium (Grøn (SAGE))
149 kr
Til butik
Sea to Summit Pocket Towel Medium (Grøn (SAGE)) billede

Produktinformation

Pocket Towel Medium er fremstillet af glat, silkeagtig mikrofiber i 100 % genanvendt polyester. Materialet er usædvanligt absorberende — det kan optage op til tre gange sin egen vægt i vand — og tørrer ekstremt effektivt. Håndklædet leveres med en blø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndklæder
Farve: Grøn (SAGE)
EAN: 9327868148974
Varenr.: 9327868148974
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Pocket Towel Medium Sage - Håndklæde
160 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Pocket Towel Medium Sage - Håndklæde
160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Pocket Towel Håndklæde Sage Str M 50x101cm 80g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Pocket Towel Håndklæde Sage Str M 50x101cm 80g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum145 kr145 krKøb
2Sportdres Fiskegrej.dk149 kr149 krKøb
3Friluftsland.dk149 kr149 krKøb
4Outmore.dk160 kr160 krKøb
5MAXiPRO160 kr160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Pocket Towel Håndklæde Sage Str M 50x101cm 80g

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Pocket Towel Håndklæde Sage Str M 50x101cm 80g i 146 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Sea To Summit Pocket Towel Håndklæde Sage Str M 50x101cm 80g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Sea To Summit Pocket Towel Håndklæde Sage Str M 50x101cm 80g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026145 kr16 kr (12%)
24. maj 2026129 kr16 kr (11%)
23. maj 2026145 kr16 kr (12%)
23. apr. 2026129 kr20 kr (13%)
22. apr. 2026149 kr20 kr (16%)
24. mar. 2026129 kr20 kr (13%)
23. mar. 2026149 kr20 kr (16%)
11. mar. 2026129 kr16,95 kr (12%)
10. mar. 2026145,95 kr16,95 kr (13%)
9. mar. 2026129 kr16,95 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret