Gå til hovedindhold

Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated - oppustelig madras 183 × 64 × 10 cm

Sea to SummitEAN: 9327868162536
Pris fra 1.515 krtil 2.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 884 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.504 kr 2. maj

Sammenlign priser på Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated - oppustelig madras 183 × 64 × 10 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1515 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Materac dmuchany Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated RRW
1.515 kr
Til butik
Materac dmuchany Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated RRW billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9327868162536
EAN: 9327868162536
Varenr.: 1004179043
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SEA TO SUMMIT Ether Light XR Pro isoleret ASC liggeunderlag
1.686 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated - oppustelig madras 183 × 64 × 10 cm
1.699 kr
Til butik
Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated - oppustelig madras 183 × 64 × 10 cm billede

Produktinformation

Komfortabel oppustelig madras til helårsbrugSea to Summit Ether Light XR Pro Insulated er en let og behagelig oppustelig madras til én person. Med en tykkelse på 10 cm giver den god støtte og isolering på tur, i telt eller som ekstra gæsteseng. Den rektangulære form udnytter pladsen optimalt, og den sorte overflade er diskret og alsidig.Udviklet til skiftende forholdMadrassen er designet til helårsbrug med en R-værdi på 7,4, hvilket giver effektiv varmeisolering mod kold jord. Materialerne er nylon og TPU for en robust og let konstruktion. Når turen er slut, pakkes den kompakt ned til 24 × 13,5 × 13,5 cm i den medfølgende pose og vejer kun 0,78 kg - ideel til camping og friluftsliv, hvor vægt og pakkestørrelse betyder noget.Type: Oppustelig madrasForm: RektangulærSæson: HelårsR-værdi: 7,4Tykkelse: 10 cmLængde: 183 cmBredde: 64 cmMål, pakket: 24 × 13,5 × 13,5 cmVægt: 0,78 kgMaterialer: Nylon, TPUPersoner: 1Farve: SortPose medfølger: JaSikkerhed: Opbevares tørt, holdes væk fra ild/varme; undgå skarpe genstande...

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 0.92g
EAN: 9327868162536
Varenr.: 2137080
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated - oppustelig madras 183 × 64 × 10 cm
1.719 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Ether Light XR Pro Ins Asc Mat Reg Rect. (Sort (PIRATE BLACK))
2.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated - oppustelig madras 183 × 64 × 10 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated - oppustelig madras 183 × 64 × 10 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.515 kr1.515 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.686 kr1.686 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
5Friluftsland.dk2.399 kr2.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated - oppustelig madras 183 × 64 × 10 cm

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated - oppustelig madras 183 × 64 × 10 cm i 73 dage. Laveste pris i perioden er 1.504 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 2.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.548 kr.

Den nuværende pris på 1.515 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated - oppustelig madras 183 × 64 × 10 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Sea to Summit Ether Light XR Pro Insulated - oppustelig madras 183 × 64 × 10 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.515 kr169 kr (10%)
30. maj 20261.684 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.682 kr2 kr (0%)
28. maj 20261.684 kr172 kr (11%)
25. maj 20261.512 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.508 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.507 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.505 kr4 kr (0%)
17. maj 20261.509 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.508 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret