Gå til hovedindhold

Sea To Summit Camp Self Inflating Mat - Regular Woodbine - Liggeunderlag

Sea to SummitEAN: 9327868168361
Pris fra 417 krtil 750 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 333 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 414 kr 22. maj

Sammenlign priser på Sea To Summit Camp Self Inflating Mat - Regular Woodbine - Liggeunderlag og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 417 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sea To Summit Mata samopompujaca SEA TO SUMMIT Camp Mat Tarragon
417 kr
Til butik
Sea To Summit Mata samopompujaca SEA TO SUMMIT Camp Mat Tarragon billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: STS006508/R
EAN: 9327868168361
Varenr.: 1004101617
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sea to Summit Camp Mat Tarragon - selvoppustelig liggeunderlag, grøn
-7%509 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Camp Mat Tarragon - selvoppustelig liggeunderlag, grøn billede

Produktinformation

Komfortabelt selvoppusteligt liggeunderlag til campingSea to Summit Camp Mat Tarragon er et praktisk, selvoppusteligt liggeunderlag til én person. Den grønne overflade giver et roligt udtryk i teltet, og konstruktionen i polyester gør underlaget velegnet til almindelig camping, festivaler og overnatninger. Med en bredde på 56 cm og en længde på 183 cm får du god plads til en behagelig nats søvn, mens vægten på kun 840 g gør det nemt at have med i oppakningen.Hvorfor vælge dette liggeunderlag?Den smarte ventil gør oppustning og tømning enkel, så du hurtigt kan gøre klar til natten eller pakke sammen. Camp Mat er skabt til dig, der ønsker en stabil soveflade og nem håndtering uden unødvendig vægt. Perfekt som ekstra madras i hjemmet eller som underlag i telt og shelter.Sikker brug og opbevaringFor at bevare holdbarheden anbefales det at holde underlaget væk fra skarpe genstande, ild og varmekilder samt at opbevare det tørt og fri for fugt.Produkttype: Selvoppusteligt liggeunderlagFarve: GrønMateriale: PolyesterPersoner: 1Bredde: 56 cmLængde: 183 cmVægt: 0,84 kg...

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 1.24g
EAN: 9327868168361
Varenr.: 2103166
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sea to Summit Camp Mat Tarragon - selvoppustelig liggeunderlag, grøn
-7%529 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Camp Mat Tarragon - selvoppustelig liggeunderlag, grøn billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 1.24g
EAN: 9327868168361
Varenr.: 2103166
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Camp SI Mat - Regular, Woodbine
749,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Camp Self Inflating Mat - Regular Woodbine - Liggeunderlag
750 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Camp Self Inflating Mat - Regular Woodbine - Liggeunderlag
750 kr
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Camp Self Inflating Mat - Regular Woodbine - Liggeunderlag
750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Camp Self Inflating Mat - Regular Woodbine - Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Camp Self Inflating Mat - Regular Woodbine - Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK417 kr417 krKøb
2Boligcenter DK509 kr509 krKøb
3Vivas DK529 kr608 krKøb
4Pro Outdoor749,95 kr749,95 krKøb
5Outmore.dk750 kr750 krKøb
6MAXiPRO750 kr750 krKøb
7Soveposesalg.dk750 kr750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Camp Self Inflating Mat - Regular Woodbine - Liggeunderlag

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Camp Self Inflating Mat - Regular Woodbine - Liggeunderlag i 90 dage. Laveste pris i perioden er 414 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 750 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 454 kr.

Den nuværende pris på 417 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Sea To Summit Camp Self Inflating Mat - Regular Woodbine - Liggeunderlag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Sea To Summit Camp Self Inflating Mat - Regular Woodbine - Liggeunderlag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026417 kr2 kr (0%)
29. maj 2026415 kr2 kr (0%)
28. maj 2026417 kr2 kr (0%)
27. maj 2026415 kr2 kr (0%)
25. maj 2026417 kr2 kr (0%)
24. maj 2026415 kr1 kr (0%)
22. maj 2026414 kr1 kr (0%)
15. maj 2026415 kr1 kr (0%)
14. maj 2026414 kr1 kr (0%)
13. maj 2026415 kr34 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret