Gå til hovedindhold

Sea to Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (RAIN FOREST GREEN) Personlængde 185 cm)

Sea to SummitSoveposerEAN: 9327868157808
Pris fra 3.960 krtil 4.649,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 689,95 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.519 kr 8. maj

Sammenlign priser på Sea to Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (RAIN FOREST GREEN) Personlængde 185 cm) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3960 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag - Regular Rain Forest Green - Sovepose
-10%3.960 kr
Før 4.400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea To Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag - Regular Rain Forest Green - Sovepose billede

Produktspecifikationer

Kategori: Sovepose
EAN: 9327868157808
Varenr.: 9327868157808
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag - Regular Rain Forest Green - Sovepose
-10%3.960 kr
Før 4.400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag - Regular Rain Forest Green - Sovepose
3.960 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (RAIN FOREST GREEN) Personlængde 185 cm)
4.399 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea to Summit Ascent -9°C Down Sleeping Bag Rain Forest Green Vintersovepose - Regular
4.400 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Ascent -9C/15F Down Sleeping Bag - Regular
4.649,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (RAIN FOREST GREEN) Personlængde 185 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (RAIN FOREST GREEN) Personlængde 185 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outmore.dk3.960 kr3.960 krKøb
2MAXiPRO3.960 kr3.960 krKøb
3Soveposesalg.dk3.960 kr3.960 krKøb
4Friluftsland.dk4.399 kr4.399 krKøb
5Wolf Tactical4.400 kr4.400 krKøb
6Pro Outdoor4.649,95 kr4.649,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (RAIN FOREST GREEN) Personlængde 185 cm)

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (RAIN FOREST GREEN) Personlængde 185 cm) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.519 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 4.500 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.228 kr.

Den nuværende pris på 3.960 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Sea to Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (RAIN FOREST GREEN) Personlængde 185 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Sea to Summit Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (RAIN FOREST GREEN) Personlængde 185 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20263.960 kr441 kr (13%)
8. maj 20263.519 kr881 kr (20%)
7. maj 20264.400 kr881 kr (25%)
6. maj 20263.519 kr880 kr (20%)
29. apr. 20264.399 kr351 kr (9%)
13. apr. 20264.048 kr351 kr (8%)
11. apr. 20264.399 kr1 kr (0%)
10. apr. 20264.400 kr1 kr (0%)
8. apr. 20264.399 kr1 kr (0%)
7. apr. 20264.400 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret