Gå til hovedindhold

Sea to Summit Aeros Premium pude, regular - Soveposer og tilbehør

Sea to SummitFriluftslivUltralet designCamping og backpackingEAN: 9327868102785

Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular er en ultralet oppustelig camping pude med blød polyester overflade og ergonomisk støtte til nakke. Læs mere

Pris fra 236 krtil 349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sea to Summit Aeros Premium pude, regular - Soveposer og tilbehør og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Aeros Premium Pillow Reg (Grøn (LIME))
-28%236 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Sea to Summit Aeros Premium pude, regular - Soveposer og tilbehør
259 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Seatosummit Aeros Premium Pillow Regular Grøn
-15%279 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sea to Summit - Aeros Premium Pillow Regular
329 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular, Lime
329,95 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Aeros Oppustelig Pude Lime Regular 34x24x11 cm
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Aeros Premium pude, regular - Soveposer og tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Aeros Premium pude, regular - Soveposer og tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk236 kr236 krKøb
2Outdoornu.dk259 kr259 krKøb
3Sportdres Fiskegrej.dk279 kr279 krKøb
4HUNTERS´ POINT ApS329 kr329 krKøb
5Pro Outdoor329,95 kr329,95 krKøb
6Outdoor i Centrum349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular

Sea to Summit

Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular er en ultralet oppustelig camping pude med blød polyester overflade og ergonomisk støtte til nakke.

• oppustelig pude
• camping pude
• rejse hovedpude
• outdoor pude
• sea to summit pude
• ultralet pude
• Camping og backpacking
• Ultralet design

Beskrivelse

Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular er den ultimative oppustelige pude til camping og backpacking. Med en vægt på kun 79 gram og et pakvolume på ø7 x 8,5 cm, er den perfekt til rejser hvor hver gram tæller. Puden har en blød overflade i børstet 50D polyester der føles behagelig mod huden. Den indvendige TPU-luftblære med horisontale tuber og et lag syntetisk fyld sikrer optimal komfort og forhindrer opsamling af sved og fugt. Den ergonomiske kontur støtter både nakke og hoved ideelt, mens den patenterede multi-funktion ventil gør det nemt at justere lufttrykket. Puden er kompatibel med PillowLock System og forbliver på plads på dit liggeunderlag hele natten. Ideel til outdoor entusiaster, backpackere og alle der værdsætter komfort og kvalitet på deres eventyr.

Specifikationer

fyld:Syntetisk fyld lag
farve:Lime grøn
vægt:79 gram
ventil:Patenteret multi-funktion
materiale:50D blød polyester
overflade:Børstet polyester
pakvolume:ø7 x 8,5 cm
luftblære:TPU med horisontale tuber
mål_oppustet:34 x 24 x 11 cm
kompatibilitet:PillowLock System

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor meget vejer puden?

Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular vejer kun 79 gram og kan pakkes ned til ø7 x 8,5 cm.

Er puden komfortabel at sove på?

Ja, puden har et lag syntetisk fyld og ergonomisk form der støtter nakke og hoved optimalt.

Kan puden bruges med liggeunderlag?

Ja, puden er kompatibel med PillowLock System og forbliver på plads på liggeunderlaget.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Aeros Premium pude, regular - Soveposer og tilbehør

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Aeros Premium pude, regular - Soveposer og tilbehør i 144 dage. Laveste pris i perioden er 236 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Sea to Summit Aeros Premium pude, regular - Soveposer og tilbehør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Sea to Summit Aeros Premium pude, regular - Soveposer og tilbehør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026236 kr23 kr (9%)
24. maj 2026259 kr23 kr (10%)
8. maj 2026236 kr23 kr (9%)
7. maj 2026259 kr23 kr (10%)
11. apr. 2026236 kr23 kr (9%)
10. apr. 2026259 kr23 kr (10%)
8. apr. 2026236 kr23 kr (9%)
7. apr. 2026259 kr23 kr (10%)
14. mar. 2026236 kr23 kr (9%)
13. mar. 2026259 kr23 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret