Gå til hovedindhold

Sabotage Studio Sea of Stars playstation 4 Spil - GEEKD.dk

Sabotage StudioSpilEAN: 5056635607195
Pris fra 179,95 krtil 249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 69,05 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Sea of Stars playstation 4 Spil - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sea Of Stars - PS4
179,95 kr
Til butik
Sea Of Stars - PS4 billede

Produktinformation

En farlig og forunderlig rejse venter i dette klassiske, turbaserede RPG. Udvikleren Sabotage (The...

Produktspecifikationer

Kategori: underholdning|spil|ps4|rpg
EAN: 5056635607195
Varenr.: 665219
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sea of Stars (PS4)
181 kr
Til butik
Sea of Stars (PS4) billede

Produktinformation

Begiv dig ud på en farefuld og forunderlig rejse som Solstice Warrior i dette turbaserede rollespil inspireret af klassikerne, Sea of Stars fortæller historien om to Solhvervsbørn, der kombinerer solens og månens kræfter for at udføre Eclipse Magic, den eneste kraft, der kan bekæmpe de monstrøse kreationer af en ond alkymist kendt som The Fleshmancer. Engagerende turbaseret kamp - tidsindstillede slag, kombinationsangreb, boosting, skadetyper og trylleformularer, Uhindret færden - Svøm, klatr, spring, hop eller hejs dig op, mens du krydser verden problemfrit, Et historierigt eventyr - Dusinvis af karakterer og historiebuer tager dig med på en fængslende rejse, En verden, du kan røre ved - Har du brug for afveksling? Sejl, lav mad, fisk eller find en kro for at slappe af, Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: iam8bit
Kategori: Spil
EAN: 5056635607195
Varenr.: C96464
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea of Stars playstation 4 Spil - GEEKD.dk
198 kr
Til butik
Sea of Stars playstation 4 Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Sea of Stars er et smukt, tur-baseret rollespil, der kombinerer nostalgisk JRPG-følelse med moderne grafik og gameplay. Du spiller som to “Solstice Warriors” — heltene med magten af sol og måne — og begiver dig ud på en rejse for at redde verden f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iam8Bit
Kategori: Spil
EAN: 5056635607195
Varenr.: 52361207349584
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sea of Stars - Sony PlayStation 4 - RPG
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea of Stars playstation 4 Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea of Stars playstation 4 Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
2Teknikproffset DK181 kr230 krKøb
3Geekd198 kr198 krKøb
4Proshop DK249 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea of Stars playstation 4 Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Sea of Stars playstation 4 Spil - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 179,95 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Sea of Stars playstation 4 Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Sea of Stars playstation 4 Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026179,95 kr1,05 kr (1%)
28. maj 2026181 kr1,05 kr (1%)
24. maj 2026179,95 kr1,05 kr (1%)
23. maj 2026181 kr1,05 kr (1%)
14. maj 2026179,95 kr1,05 kr (1%)
13. maj 2026181 kr1,05 kr (1%)
14. apr. 2026179,95 kr30,95 kr (21%)
30. mar. 2026149 kr30,95 kr (17%)
27. mar. 2026179,95 kr18,05 kr (9%)
26. mar. 2026198 kr18,05 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret