Gå til hovedindhold

"Scyzoryk Victorinox Classic SD Colors 58mm Celidor ""Falling Snow"""

VictorinoxHovedtelefonerEAN: 7613329144008
Pris fra 197 krtil 228,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 31,95 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 29. mar.

Sammenlign priser på "Scyzoryk Victorinox Classic SD Colors 58mm Celidor ""Falling Snow""" og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Victorinox Classic SD Classic Colors - Falling Snow
197 kr
Til butik
Victorinox Classic SD Classic Colors - Falling Snow billede

Produktinformation

Klinge, lille / Saks / Neglefil | Skruetrækker 2,5 mm / Nøglering / Pincet / Tandstikker / Neglefil

Produktspecifikationer

Mærke: Victorinox
Kategori: Multivaerktoej
Artikel nr.: 0.6223.7G
EAN: 7613329144008
Varenr.: 3381864
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
"Scyzoryk Victorinox Classic SD Colors 58mm Celidor ""Falling Snow"""
204 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Victorinox Classic SD Falling Snow multitool, white
228 kr
Til butik
Victorinox Classic SD Falling Snow multitool, white billede

Produktinformation

A keyring-sized pocket tool with seven functions, ideal for a keyring or handbag. A keyring-sized pocket tool, ideal for a keyring or handbag. Seven functions. Length 58 mm. Fresh Falling Snow colour, pure white. Features: steel, pencil, file, screwdriver, scissor, ring, tweezers, toothpick, MacGyver's favourite tool, Small and handy, Seven functions.

Produktspecifikationer

Mærke: Victorinox
Kategori: Multiværktøj og knive
EAN: 7613329144008
Varenr.: C64839
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Victorinox Classic Sd Colors Falling Snow - Multitool
-9%228,95 kr
Før 250,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Knivsalg.dk
TrustScore 4 ud af 54,0
Victorinox Classic Sd Colors Falling Snow - Multitool
-9%228,95 kr
Før 250,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Victorinox Classic Sd Colors Falling Snow - Multitool
-9%228,95 kr
Før 250,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Victorinox Classic Sd Colors Falling Snow - Multitool
-9%228,95 kr
Før 250,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Multitool.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Victorinox Classic Sd Colors Falling Snow - Multitool
228,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Scyzoryk Victorinox Classic SD Colors 58mm Celidor ""Falling Snow""" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Scyzoryk Victorinox Classic SD Colors 58mm Celidor ""Falling Snow""" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK197 kr236 krKøb
2CompuMail DK204 kr204 krKøb
3Teknikproffset DK228 kr277 krKøb
4Outmore.dk228,95 kr228,95 krKøb
5Knivsalg.dk228,95 kr228,95 krKøb
6MAXiPRO228,95 kr228,95 krKøb
7Bikepack.dk228,95 kr228,95 krKøb
8Multitool.dk228,95 kr228,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for "Scyzoryk Victorinox Classic SD Colors 58mm Celidor ""Falling Snow"""

PriceData har fulgt prisen på "Scyzoryk Victorinox Classic SD Colors 58mm Celidor ""Falling Snow""" i 178 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 250,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for "Scyzoryk Victorinox Classic SD Colors 58mm Celidor ""Falling Snow""". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for "Scyzoryk Victorinox Classic SD Colors 58mm Celidor ""Falling Snow""" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026197 kr3 kr (2%)
29. mar. 2026194 kr2 kr (1%)
4. mar. 2026196 kr40 kr (17%)
3. mar. 2026236 kr12,05 kr (5%)
16. feb. 2026223,95 kr12,05 kr (5%)
1. feb. 2026236 kr10,05 kr (4%)
27. jan. 2026225,95 kr29,95 kr (15%)
26. jan. 2026196 kr29,95 kr (13%)
25. jan. 2026225,95 kr29,95 kr (15%)
8. jan. 2026196 kr54,95 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret