Gå til hovedindhold

Liniex ApS Scruff-a-luvs - Wash To Reveal - Pet Scruffs Bamse - Pink

Liniex ApSTøjdyrEAN: 0630996303269
Pris fra 169 krtil 532 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 363 kr (68% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159,59 kr 13. maj

Sammenlign priser på Scruff-a-luvs - Wash To Reveal - Pet Scruffs Bamse - Pink og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scruff a luvs Scruff-a-Luvs Pink
-21%169 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scruff a luvs Scruff-a-Luvs Pink billede

Produktinformation

Red din triste, pjusket pelsklump, vask den, og afslør dens sande identitet. Vil du afsløre en yndig hundehvalp, kanin eller killing? Hver Scruff-a-Luvs Pet Scruff starter som en sammenfiltret pelsklump, der har brug for din kærlighed og omsorg. Gennem en magisk vask-og-afslør-proces vil dit barn afsløre den sødeste, fluffy ven. Vask, tør og plej din Pet Scruff for at skabe det ultimative bånd. Brug kammen til at børste pelsen, tilføj et halsbånd, sæt en hårspænde på, og udfyld derefter adoptionsbeviset for at gøre dem til din helt egen. Hver Scruff-a-Luvs er superblød og kælen - perfekt til hygge og kram. Dit barn vil elske at tage sig af sin Pet Scruff og bære den med sig i det hyggelige kæledyrsbærer. Din Pet Scruff vil elske sit søde kæledyrsbærer - ligesom et rigtigt kæledyr! Denne hyggelige bærer gør det nemt for dit barn at tage sin nye, pelsede ven med overalt. Designet til at holde kæledyret sikkert og varmt, hjælper den barnet med at lære at elske og passe på deres fluffy ven. Red og adoptér en Scruff-a-Luvs og find din FFF - Fluffy Friend Furever. Der er 3 forskellige Pet Scruffs at opdage - alle i lyserøde nuancer! Funktioner Vask og afslør en overraskelses-Pet Scruff i farven lyserød! Hvem vil du redde - en hundehvalp, kanin eller killing? Den starter som en pjusket pelsklump! Vask, tør og plej din Scruff-a-Luvs for at afsløre dit søde kæledyr! Plej din Pet med den medfølgende kam Tilføj tilbehør og gør den til din egen med det søde halsbånd og clip. Hver Scruff-a-Luvs er blød og kælen Tag din Pet Scruff med dig overalt i det luksuriøse kæledyrsbærer. Indhold 1 x Mystery-plyskæledyr 1 x Kam 1 x Clip 1 x Halsbånd og navnebrik 1 x Adoptionsbevis 1 x Legetøjs-kæledyrsbærer Fra 3+ år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bamser
Artikel nr.: 30637
EAN: 0630996303269
Varenr.: 3393143
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scruff A Luvs Pliušinis gyvūnėlis, rožinis
174,25 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Scruff a Luvs Pet - Pink
-10%199 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Scruff-a-Luv s - Lyserød (30637)
230 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Scruff-a-luvs - Wash To Reveal - Pet Scruffs Bamse - Pink
259,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pink Scruff-a-Luvs kæledyr
299,95 kr
Til butik
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bamse Moose Toys Pink Plastik
532 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scruff-a-luvs - Wash To Reveal - Pet Scruffs Bamse - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scruff-a-luvs - Wash To Reveal - Pet Scruffs Bamse - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK169 kr208 krKøb
2CS MEGASTORE DK174,25 kr213,25 krKøb
3Eurotoys199 kr199 krKøb
4Teknikproffset DK230 kr279 krKøb
5Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
6Legekæden299,95 kr299,95 krKøb
7DesignShoppen532 kr532 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scruff-a-luvs - Wash To Reveal - Pet Scruffs Bamse - Pink

PriceData har fulgt prisen på Scruff-a-luvs - Wash To Reveal - Pet Scruffs Bamse - Pink i 183 dage. Laveste pris i perioden er 159,59 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 287 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 215 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Scruff-a-luvs - Wash To Reveal - Pet Scruffs Bamse - Pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Scruff-a-luvs - Wash To Reveal - Pet Scruffs Bamse - Pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026169 kr9,41 kr (6%)
13. maj 2026159,59 kr
12. maj 2026159,8 kr37,34 kr (19%)
2. maj 2026197,14 kr17,86 kr (8%)
29. apr. 2026215 kr
28. apr. 2026214,8 kr
31. mar. 2026215 kr2 kr (1%)
26. mar. 2026213 kr2 kr (1%)
23. mar. 2026211 kr8,95 kr (4%)
27. feb. 2026219,95 kr19,05 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret