Gå til hovedindhold

Scoot and Ride Scoot & Ride Kask XXS-S Žalias Lines

Scoot & RideCykelhjelmeEAN: 4897033965620
Pris fra 299,95 krtil 386 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 86,05 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 247,95 kr 25. maj

Sammenlign priser på Scoot and Ride Scoot & Ride Kask XXS-S Žalias Lines og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scoot and Ride Cykelhjelm - Green Lines
299,95 kr
Til butik
Scoot and Ride Cykelhjelm - Green Lines billede

Produktspecifikationer

Kategori: Scoot and Ride Cykelhjelm
Farve: Grøn
Størrelse: 45-51 cm
EAN: 4897033965620
Varenr.: 288878-6716456
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Scoot And Ride Hjelm Xxs - S - Green Lines
299,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scoot and Ride Scoot & Ride Kask XXS-S Žalias Lines
386 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scoot and Ride Scoot & Ride Kask XXS-S Žalias Lines koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scoot and Ride Scoot & Ride Kask XXS-S Žalias Lines koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn299,95 kr299,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK386 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scoot and Ride Scoot & Ride Kask XXS-S Žalias Lines

PriceData har fulgt prisen på Scoot and Ride Scoot & Ride Kask XXS-S Žalias Lines i 183 dage. Laveste pris i perioden er 247,95 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 406 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 299,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Scoot and Ride Scoot & Ride Kask XXS-S Žalias Lines. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Scoot and Ride Scoot & Ride Kask XXS-S Žalias Lines de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026299,95 kr52 kr (21%)
25. maj 2026247,95 kr52 kr (17%)
24. maj 2026299,95 kr52 kr (21%)
19. maj 2026247,95 kr52 kr (17%)
17. feb. 2026299,95 kr106,05 kr (26%)
16. feb. 2026406 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret