Gå til hovedindhold

Schwarzkopf Professional OSiS+ Velvet Lightweight Wax-Effect Spra

Pris fra 63 krtil 158 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schwarzkopf Professional OSiS+ Velvet Lightweight Wax-Effect Spra og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Osis+ Velvet, 200 ml.
-60%63 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Osis+ Velvet, 200 ml. billede

Produktinformation

Schwarzkopf Osis+ Velvet er den ultimative løsning for dig, der ønsker blødt, luksuriøst og berøringsvenligt hår. Denne flaske indeholder 200 ml af denne fantastiske stylingmousse fra Schwarzkopf Osis+ serien. Hovedfunktioner: Blød og Silkeagtig: Velvet e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OSIS
Kategori: OSIS
EAN: 4045787936377
Varenr.: OSIS-0155
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schwarzkopf Professional OSiS Velvet (200 ml)
-56%74 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Professional OSiS+ Velvet Lightweight Wax-Effect Spra
-40%74 kr
Før 124 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Schwarzkopf OSIS+ Velvet Spray Wax 200 ml
-47%88,95 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf OSIS+ Velvet Lightweight Wax-Effect Spray 200 ml
99 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Velvet 200 ml
100 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional OSiS Velvet 200 ml
158 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional OSiS+ Velvet Lightweight Wax-Effect Spra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional OSiS+ Velvet Lightweight Wax-Effect Spra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop63 kr63 krKøb
2Bangerhead DK74 kr74 krKøb
3Cocopanda DK74 kr74 krKøb
4NiceHair.dk88,95 kr88,95 krKøb
5Beautycos DK99 kr128 krKøb
6Lyko DK100 kr100 krKøb
7NordicFeel DK158 kr158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwarzkopf Professional OSiS+ Velvet Lightweight Wax-Effect Spra

PriceData har fulgt prisen på Schwarzkopf Professional OSiS+ Velvet Lightweight Wax-Effect Spra i 170 dage. Laveste pris i perioden er 58,75 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Schwarzkopf Professional OSiS+ Velvet Lightweight Wax-Effect Spra. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Schwarzkopf Professional OSiS+ Velvet Lightweight Wax-Effect Spra de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202663 kr11 kr (15%)
20. maj 202674 kr11 kr (17%)
5. maj 202663 kr17 kr (21%)
3. maj 202680 kr17 kr (27%)
21. apr. 202663 kr13 kr (17%)
20. apr. 202676 kr13 kr (21%)
12. mar. 202663 kr13 kr (17%)
11. mar. 202676 kr13 kr (21%)
21. jan. 202663 kr10,45 kr (14%)
20. jan. 202673,45 kr10,45 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret