Gå til hovedindhold

Schwarzkopf Professional OSiS+ Soft Dust Soft Volume Powder 10 g

Pris fra 79 krtil 167 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63,91 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Schwarzkopf Professional OSiS+ Soft Dust Soft Volume Powder 10 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OSIS Soft Dust, 10 g.
-53%79 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OSIS Soft Dust, 10 g. billede

Produktinformation

OSIS Soft Dust er en let volumengivende pudder, som er designet til at give håret et løft ved hårrødderne uden at tynge det ned. Denne volumepudder er ideel til at skabe et fyldigt og naturligt look med tekstur, samtidig med at den efterlader håret med en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OSIS
EAN: 4045787999792
Varenr.: OSIS-0132
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schwarzkopf Professional OSIS Soft Dust (10 g)
-55%81 kr
Før 180 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional OSIS Soft Dust (10 g) billede

Produktinformation

OSiS Soft Dust er et let, vegansk volumenpudder, der giver let hold og mærkbart øger hårets fylde, samtidig med at det gør håret blødt og bevægeligt. Kan påføres i hovedbunden for ekstra løft eller i længderne for målrettet tekstur.

Produktspecifikationer

Kategori: Volumeprodukter
Vægt: 47g
Artikel nr.: 2984310
EAN: 4045787999792
Varenr.: B085117
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Professional OSiS+ Soft Dust Soft Volume Powder 10 g
-41%85 kr
Før 143 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Schwarzkopf OSIS+ Soft Dust Powder 10 g
-50%90,28 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schwarzkopf - OSiS+ Soft Dust Volume Powder - 10 gr.
-41%95 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Schwarzkopf Professional Osis+ Volume & Body Soft Dust 10 g
101 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf OSIS+ Soft Dust Soft Volume 10 g
119 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional OSIS Soft Dust 10 g
167 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional OSiS+ Soft Dust Soft Volume Powder 10 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional OSiS+ Soft Dust Soft Volume Powder 10 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop79 kr79 krKøb
2Bangerhead DK81 kr81 krKøb
3Cocopanda DK85 kr85 krKøb
4NiceHair.dk90,28 kr90,28 krKøb
5BilligParfume.dk95 kr95 krKøb
6Lyko DK101 kr101 krKøb
7Beautycos DK119 kr148 krKøb
8NordicFeel DK167 kr167 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwarzkopf Professional OSiS+ Soft Dust Soft Volume Powder 10 g

PriceData har fulgt prisen på Schwarzkopf Professional OSiS+ Soft Dust Soft Volume Powder 10 g i 170 dage. Laveste pris i perioden er 61,9 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 86 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Schwarzkopf Professional OSiS+ Soft Dust Soft Volume Powder 10 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Schwarzkopf Professional OSiS+ Soft Dust Soft Volume Powder 10 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202679 kr6 kr (7%)
20. maj 202685 kr6 kr (8%)
5. maj 202679 kr5,89 kr (7%)
3. maj 202684,89 kr5,89 kr (7%)
23. apr. 202679 kr1 kr (1%)
21. apr. 202678 kr2,17 kr (3%)
10. apr. 202675,83 kr3,17 kr (4%)
2. apr. 202679 kr2 kr (3%)
1. apr. 202677 kr2 kr (3%)
31. mar. 202679 kr15,09 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret