Gå til hovedindhold

Schwarzkopf Professional OSiS+ Glow Frizz Control & Shine Serum 5

Schwarzkopf ProfessionalKosmetikEAN: 4045787999754
Pris fra 61 krtil 158 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 6. maj

Sammenlign priser på Schwarzkopf Professional OSiS+ Glow Frizz Control & Shine Serum 5 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osis+ Glow Frizz Control &amp Shine Serum (W,50 ml)
61 kr
Til butik
Osis+ Glow Frizz Control &amp  Shine Serum (W,50 ml) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Osis+
Farve: 1
Artikel nr.: 4045787999754
EAN: 4045787999754
Varenr.: 10266904
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schwarzkopf Professional OSiS Glow (50 ml)
-58%72 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional OSiS Glow (50 ml) billede

Produktinformation

OSiS Glow er et vegansk, silikonefrit anti-frizz-serum, der giver glans til kedeligt og glansløst hår uden at tynge det ned, og som også beskytter mod varme op til 230 °C. Den kontrollerer krus og flyvske lokker og giver en blank finish og en fugtet fornemmelse.

Produktspecifikationer

Kategori: Varmebeskyttelse
Vægt: 78g
Artikel nr.: 2985373
EAN: 4045787999754
Varenr.: B085126
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Professional OSiS+ Glow Frizz Control & Shine Serum 5
-40%72 kr
Før 120 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf OSIS+ Glow Frizz Control & Shine Serum 10 g
80 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Schwarzkopf OSIS+ Glow Shine Serum 50 ml
-50%85,32 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schwarzkopf - OSIS+ Glow Frizz Control & Shine Serum 50 ml
-44%89 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Schwarzkopf Professional Osis+ Smooth & Shine Glow 50 ml
95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional OSiS Glow 50 ml
158 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional OSiS+ Glow Frizz Control & Shine Serum 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional OSiS+ Glow Frizz Control & Shine Serum 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK61 kr100 krKøb
2Bangerhead DK72 kr72 krKøb
3Cocopanda DK72 kr72 krKøb
4Beautycos DK80 kr109 krKøb
5NiceHair.dk85,32 kr85,32 krKøb
6BilligParfume.dk89 kr89 krKøb
7Lyko DK95 kr95 krKøb
8NordicFeel DK158 kr158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwarzkopf Professional OSiS+ Glow Frizz Control & Shine Serum 5

PriceData har fulgt prisen på Schwarzkopf Professional OSiS+ Glow Frizz Control & Shine Serum 5 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Schwarzkopf Professional OSiS+ Glow Frizz Control & Shine Serum 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Schwarzkopf Professional OSiS+ Glow Frizz Control & Shine Serum 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202661 kr4,45 kr (7%)
8. maj 202665,45 kr6,45 kr (11%)
6. maj 202659 kr6,45 kr (10%)
27. apr. 202665,45 kr6,45 kr (11%)
23. apr. 202659 kr6,45 kr (10%)
15. apr. 202665,45 kr
14. apr. 202666 kr1 kr (2%)
10. apr. 202665 kr9 kr (12%)
9. apr. 202674 kr2 kr (3%)
5. apr. 202676 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret