Gå til hovedindhold

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Care Root Activating S

Schwarzkopf ProfessionalShampooEAN: 4045787998337
Pris fra 75 krtil 180 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Care Root Activating S og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Root Act Shampoo 250 m
-40%75 kr
Før 126 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Root Act Shampoo 250 m billede

Produktinformation

BC Bonacure Scalp Root Act Shampoo er en aktiverende shampoo, der renser skånsomt men effektivt, og aktiverer hårroden.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Artikel nr.: 2921790
EAN: 4045787998337
Varenr.: 3297196
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Care Root Activating S
-48%81,2 kr
Før 156 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Care Root Activating S billede

Produktinformation

Specielt udviklet til fint hår uden styrke og fylde, renser Bonacure Root Activating Shampoo 250 ml skånsomt, aktiverer hårrødderne og stimulerer hovedbunden for at mindske ikke-patologisk hårtab og styrker håret med op til 40 %. Vegansk formel med superfood-kompleksitet beriget med guarana og biotin, efterlader hovedbunden balanceret. Kan bruges dagligt.Anvendelse:Fordel Schwarzkopf Professional Root Activating Shampoo 250 ml i vådt hår, massér i op til 2 minutter og skyl ud. Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Care Root Activating S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Størrelse: 250.000000000
Artikel nr.: 2921790
EAN: 4045787998337
Varenr.: 1277-A98-0250
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf BC Bonacure Root Activating Shampoo 250 ml
95 kr
Til butik
Schwarzkopf BC Bonacure Root Activating Shampoo 250 ml billede

Produktinformation

Shampooen indeholder StemCode kompleks og B3 vitamin renser en fedtet hovedbund i dybden. Shampooen hjælper med at skabe balance i talgproduktionen og renser effektiv håret for produktrester. Håret efterlades rent og modtagelig for dine andre hårprodukter. Anvendelse: Fordel i vådt hår og skum op. Skyl shampooen grundigt ud og brug efterfølgende din yndlings conditioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 250.00ml
Artikel nr.: 4045787998337
EAN: 4045787998337
Varenr.: 4045787998337
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional Bonacure Root Activating Shampo 250 ml
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Care Root Activating S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Care Root Activating S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK75 kr75 krKøb
2Lyko DK81,2 kr81,2 krKøb
3Beautycos DK95 kr124 krKøb
4NordicFeel DK180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Care Root Activating S

PriceData har fulgt prisen på Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Care Root Activating S i 175 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Care Root Activating S. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Schwarzkopf Professional BC Bonacure Scalp Care Root Activating S de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202675 kr6,2 kr (8%)
9. maj 202681,2 kr13,8 kr (15%)
26. mar. 202695 kr2 kr (2%)
11. mar. 202693 kr2 kr (2%)
17. feb. 202695 kr17,35 kr (22%)
6. feb. 202677,65 kr17,35 kr (18%)
5. feb. 202695 kr17,35 kr (22%)
24. jan. 202677,65 kr15,35 kr (17%)
23. jan. 202693 kr15,35 kr (20%)
19. jan. 202677,65 kr15,35 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret