Gå til hovedindhold

Schwarzkopf Professional Schwarzkopf OSIS+ Session Extra Strong Hold Hairspray, 100 ml - Rejsestr.

Pris fra 41 krtil 109 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Schwarzkopf OSIS+ Session Extra Strong Hold Hairspray, 100 ml - Rejsestr. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Schwarzkopf OSIS+ Session Extra Strong Hold Hairspray, 100 ml - Rejsestr.
-41%41 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf OSIS+ Session Extra Strong Hold Hairspray, 100 ml - Rejsestr. billede

Produktinformation

Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 100 ml: Hairsprayen tørrer hurtigt og har et langtvarigt hold. Idéel til kreative frisurer og opsat hår, da frisuren holdes på plads hele dagen. Session hårlak er glansneutral med kraftigt hold. Uv-beskyttende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hairspray
EAN: 4045787999303
Varenr.: 1295
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schwarzkopf Professional OSiS Session (100 ml)
-60%47 kr
Før 117 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional OSiS Session (100 ml) billede

Produktinformation

OSiS Session er en vegansk hårspray med ekstra stærkt hold, der beskytter håret mod fugt, vind og varmeskader op til 230 °C og muliggør bæredygtige frisurer uden kompromiser. Let at børste ud uden at efterlade produktrester.

Produktspecifikationer

Kategori: Hårspray
Størrelse: 100 ml
Vægt: 107g
Artikel nr.: 2943422
EAN: 4045787999303
Varenr.: B085133
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Professional OSiS+ Session Extra Strong Hold Hairspra
-40%48 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf OSiS+ Session Extreme Hold Hairspray 100 ml
57 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Osis+ Session Extra Strong Hold Hairsp
60 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Schwarzkopf Professional Osis+ Session 100 ml
99 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional OSiS Session 100 ml
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf OSIS+ Session Extra Strong Hold Hairspray, 100 ml - Rejsestr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf OSIS+ Session Extra Strong Hold Hairspray, 100 ml - Rejsestr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HairOutlet41 kr41 krKøb
2Bangerhead DK47 kr47 krKøb
3Cocopanda DK48 kr48 krKøb
4Beautycos DK57 kr86 krKøb
5Proshop DK60 kr99 krKøb
6Lyko DK99 kr99 krKøb
7NordicFeel DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwarzkopf OSIS+ Session Extra Strong Hold Hairspray, 100 ml - Rejsestr.

PriceData har fulgt prisen på Schwarzkopf OSIS+ Session Extra Strong Hold Hairspray, 100 ml - Rejsestr. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 57 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Schwarzkopf OSIS+ Session Extra Strong Hold Hairspray, 100 ml - Rejsestr.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Schwarzkopf OSIS+ Session Extra Strong Hold Hairspray, 100 ml - Rejsestr. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 202641 kr8 kr (16%)
10. maj 202649 kr2 kr (4%)
9. maj 202647 kr2 kr (4%)
21. apr. 202649 kr8 kr (14%)
20. apr. 202657 kr8 kr (16%)
9. apr. 202649 kr8 kr (14%)
8. apr. 202657 kr8 kr (16%)
28. mar. 202649 kr10 kr (26%)
11. mar. 202639 kr10 kr (20%)
25. feb. 202649 kr8 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret