Gå til hovedindhold

Schwarzkopf Professional Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce Glycerol (U) 150 ml

Schwarzkopf ProfessionalConditionersEAN: 4045787727074
Pris fra 103,35 krtil 165 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 61,65 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75,95 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce Glycerol (U) 150 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103.35 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Schwarzkopf BC Moisture Kick Curl bounce, 150 ml.
-35%103,35 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf BC Moisture Kick Curl bounce, 150 ml. billede

Produktinformation

Oplev intens fugt og definerede krøller med Schwarzkopf BC Moisture Kick Curl Bounce, 150 ml. Denne leave-in creme er specielt formuleret til at genoprette fugtbalancen og forbedre elasticiteten i krøllet og bølget hår ved hjælp af hyaluronsyre og Cell Pe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Schwarzkopf
EAN: 4045787727074
Varenr.: SCHWA0575
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce Glycerol (U) 150 ml
129 kr
Til butik
Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce Glycerol (U) 150 ml billede

Produktinformation

BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce Glycerol er en skøn leave-in, der er skabt for at give krøllerne et ekstra spark. Den lette formel, gør at krøllerne nemt opløftes og dermed får plads til at folde sig ud. Produktet kommer fra den del af BC Bonacure-linjen der har fokus på fugt, og et bølget og krøllet hår er næsten altid i fugtmangel. Udover volume og fugt giver produktet hårets elasticitet fornyet liv og efterlader håret sundt og livligt. Virker derudover også varmebeskyttende.Anvendelse: Kom en passende mængde produkt i håndklædetørt hår. Style håret som ønsket.

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 150.00ml
Artikel nr.: 4045787727074
EAN: 4045787727074
Varenr.: 4045787727074
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce 15
-20%148 kr
Før 185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce 15 billede

Produktinformation

BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce er en fyldig, fugtfornyende creme for definition af krøller og bølger. Den nærende gel omslutter hårstrået og genopliver krøllen, mens fugtgivende glycerol forbedrer hårkvaliteten.

Produktspecifikationer

Kategori: Hårcreme
Artikel nr.: 2709546
EAN: 4045787727074
Varenr.: 3243449
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional Bc Moisture Kick Curl Bounce - 150 ml
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce Glycerol (U) 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce Glycerol (U) 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop103,35 kr103,35 krKøb
2Beautycos DK129 kr158 krKøb
3Cocopanda DK148 kr148 krKøb
4NordicFeel DK165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce Glycerol (U) 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce Glycerol (U) 150 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 75,95 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 103,35 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce Glycerol (U) 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Curl Bounce Glycerol (U) 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026103,35 kr25,65 kr (20%)
20. maj 2026129 kr28 kr (28%)
12. maj 2026101 kr21,05 kr (26%)
28. apr. 202679,95 kr23,4 kr (23%)
21. apr. 2026103,35 kr25,65 kr (20%)
20. apr. 2026129 kr25,65 kr (25%)
18. apr. 2026103,35 kr2,35 kr (2%)
16. apr. 2026101 kr21,05 kr (26%)
15. apr. 202679,95 kr23,4 kr (23%)
14. apr. 2026103,35 kr2,35 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret