Gå til hovedindhold

None „Schuller Ehklar“ lipni juosta 4,8 cm, X-WAY PRO, 50 m, ypač stiprūs klijai, sidabrinė, „Schuller Eh“, skaidri

NoneEmballagetapeEAN: 9002588457697
Pris fra 91 krtil 169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89,7 kr 16. apr.

Sammenlign priser på „Schuller Ehklar“ lipni juosta 4,8 cm, X-WAY PRO, 50 m, ypač stiprūs klijai, sidabrinė, „Schuller Eh“, skaidri og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Gaffatape pro 48 mm x 50 m sølv
-35%91 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaffatape pro 48 mm x 50 m sølv billede

Produktinformation

X-Way Pro Gaffatape er den ultimative løsning til dig, der har brug for en ekstremt stærk og alsidig tape. Uanset om du arbejder på en båd, i industrien eller med byggeprojekter, leverer denne tape en pålidelig og holdbar fastgørelse selv under krævende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Tape
EAN: 9002588457697
Varenr.: 53936358523209
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
„Schuller Ehklar“ lipni juosta 4,8 cm, X-WAY PRO, 50 m, ypač stiprūs klijai, sidabrinė, „Schuller Eh“, skaidri
130 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Gaffatape pro 48 mm x 50 m sølv - 1670398
139 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gaffatejp Pro 48mm x 50 m Silver
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad „Schuller Ehklar“ lipni juosta 4,8 cm, X-WAY PRO, 50 m, ypač stiprūs klijai, sidabrinė, „Schuller Eh“, skaidri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad „Schuller Ehklar“ lipni juosta 4,8 cm, X-WAY PRO, 50 m, ypač stiprūs klijai, sidabrinė, „Schuller Eh“, skaidri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk91 kr91 krKøb
2CS MEGASTORE DK130 kr169 krKøb
3Anyparts139 kr139 krKøb
4Watski DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for „Schuller Ehklar“ lipni juosta 4,8 cm, X-WAY PRO, 50 m, ypač stiprūs klijai, sidabrinė, „Schuller Eh“, skaidri

PriceData har fulgt prisen på „Schuller Ehklar“ lipni juosta 4,8 cm, X-WAY PRO, 50 m, ypač stiprūs klijai, sidabrinė, „Schuller Eh“, skaidri i 151 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for „Schuller Ehklar“ lipni juosta 4,8 cm, X-WAY PRO, 50 m, ypač stiprūs klijai, sidabrinė, „Schuller Eh“, skaidri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for „Schuller Ehklar“ lipni juosta 4,8 cm, X-WAY PRO, 50 m, ypač stiprūs klijai, sidabrinė, „Schuller Eh“, skaidri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202691 kr26 kr (22%)
25. maj 2026117 kr14,04 kr (14%)
12. maj 2026102,96 kr33,04 kr (24%)
11. maj 2026136 kr33,04 kr (32%)
8. maj 2026102,96 kr20,59 kr (17%)
6. maj 2026123,55 kr10,29 kr (9%)
5. maj 2026113,26 kr6,87 kr (6%)
4. maj 2026106,39 kr32,61 kr (23%)
3. maj 2026139 kr32,61 kr (31%)
28. apr. 2026106,39 kr10,29 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret