Gå til hovedindhold

Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File 1 pcs

SchollFodplejeEAN: 5701092114167
Pris fra 46 krtil 67,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 21,5 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42,95 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File 1 pcs og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File 1 pcs
46 kr
Til butik
Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File 1 pcs billede

Produktinformation

Effektiv fotfil för silkemjuk hud Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File er en praktisk fotfil med to forskellige overflader, der effektivt fjerner hård og tør hud. Med sin grovere side til initial behandling og finere side til finish, giver den dig glatte og velplejet fødder hjemme. Derfor vil du elske denne fotfil Dobbelt funktion med grov og fin side for komplet behandling Fjerner hård og tør hud effektivt og skånsomt Ergonomisk design for komfortabel anvendelse Nem at bruge i din daglige fodroutine En smart løsning til dine daglige fodplejebehov. Tilføj Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File til dine essentials.

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Fodpleje
Artikel nr.: 84564
EAN: 5701092114167
Varenr.: 84564
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Scholl Dual Action Footfile
-35%48,53 kr
Før 75,24 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scholl Dual Action Footfile billede

Produktinformation

Scholl Dual Action Footfile er en utrolig effektiv fodfil med en grov og en fin side, som med hjælp fra mikro diamant krystaller, øjeblikkeligt sliber din hårde hud væk, og efterlader dine fødder bløde og glatte. Fodfilen har et ergonomisk design med et b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Foot Files
EAN: 5701092114167
Varenr.: 93083
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Scholl Dual Action Footfile
48,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl - Fodfil Dual Action Hard Skin
-21%59 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl Expertcare Dual Action Hard Skin
-41%66 kr
Før 111 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl Dual Action Footfile 1 stk.
-10%67,5 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File 1 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File 1 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK46 kr46 krKøb
2NiceHair.dk48,53 kr48,53 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk48,95 kr48,95 krKøb
4BilligParfume.dk59 kr59 krKøb
5Cocopanda DK66 kr66 krKøb
6Helsegrossisten.dk67,5 kr67,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File 1 pcs

PriceData har fulgt prisen på Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File 1 pcs i 181 dage. Laveste pris i perioden er 37 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File 1 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Scholl Velvet Smooth Dual Action Foot File 1 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202646 kr1,05 kr (2%)
29. maj 202644,95 kr1,05 kr (2%)
25. maj 202646 kr2,05 kr (5%)
23. maj 202643,95 kr2,05 kr (4%)
17. apr. 202646 kr2,05 kr (5%)
10. apr. 202643,95 kr2,05 kr (4%)
9. apr. 202646 kr2,05 kr (5%)
8. apr. 202643,95 kr2,05 kr (4%)
2. apr. 202646 kr2,05 kr (5%)
27. mar. 202643,95 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret