Gå til hovedindhold

Scholl PediMask Manuka Honey Foot Mask 1 Pair

SchollPersonlig plejeEAN: 5056585802060
Pris fra 37,61 krtil 64 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26,39 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33,72 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Scholl PediMask Manuka Honey Foot Mask 1 Pair og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.61 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Scholl PediMask - Manuka Honey 2 pieces
-25%37,61 kr
Før 50,15 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scholl PediMask - Manuka Honey 2 pieces billede

Produktinformation

Scholl PediMask - Manuka Honey er en lækker fodmaske, som er specielt udviklet til at reparere, fugte og regenerere. Beriget med nærende manukahonning, fugtgivende karbamid og plejende sheasmør, arbejder denne luksuriøse fodmaske målrettet på at reparere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Foot Care
EAN: 5056585802060
Varenr.: 115998
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Scholl PediMask Manuka Honey - 1 pakke
44 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Scholl PediMask Manuka Honey - 1 pk.
49,95 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl PediMask Manuka Honey 1 pk.
59,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl PediMask Manuka Honey Foot Mask 1 Pair
-41%64 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl PediMask Manuka Honey Foot Mask 1 Pair koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl PediMask Manuka Honey Foot Mask 1 Pair koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk37,61 kr37,61 krKøb
2Økologisk-Supermarked44 kr44 krKøb
3Duft og Natur49,95 kr49,95 krKøb
4Helsegrossisten.dk59,95 kr59,95 krKøb
5Cocopanda DK64 kr64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scholl PediMask Manuka Honey Foot Mask 1 Pair

PriceData har fulgt prisen på Scholl PediMask Manuka Honey Foot Mask 1 Pair i 181 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 59,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 37,61 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Scholl PediMask Manuka Honey Foot Mask 1 Pair. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Scholl PediMask Manuka Honey Foot Mask 1 Pair de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202637,61 kr6,39 kr (15%)
30. maj 202644 kr6,39 kr (17%)
29. maj 202637,61 kr2,63 kr (7%)
26. maj 202640,24 kr3,76 kr (9%)
12. maj 202644 kr6,55 kr (17%)
11. maj 202637,45 kr
9. maj 202637,74 kr
8. maj 202637,45 kr
28. apr. 202637,74 kr1,61 kr (4%)
25. apr. 202636,13 kr1,61 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret