Gå til hovedindhold

Scholl Heaven, Unisex, Voksen, Badesandaler, Sort, Brun - str. 42

SchollSkoEAN: 5038483851265
Pris fra 442 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 307 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 437 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Scholl Heaven, Unisex, Voksen, Badesandaler, Sort, Brun - str. 42 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 442 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Scholl Heaven Unisex Sort, Brun
442 kr
Til butik
Scholl Heaven Unisex Sort, Brun billede

Produktinformation

Scholl Heaven. Køn: Unisex, Forbrugeraldergruppe: Voksen, Klipklapper/badesandaler type: Badesandaler. Bedste anvendelsesmuligheder: Livsstil

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Artikel nr.: MF230091004 Rozm.42
EAN: 5038483851265
Varenr.: 1002200538
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scholl Heaven, Unisex, Voksen, Badesandaler, Sort, Brun - str. 42
519 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sandaler unisex Scholl Heaven - sort/brun, str. 42
549 kr
Til butik
Sandaler unisex Scholl Heaven - sort/brun, str. 42 billede

Produktinformation

Komfortable sandaler til hverdagScholl Heaven er unisex sandaler i en klassisk, monokrom stil til afslappet brug i hverdagen. Modellen har flad hæl og justerbare remme, som giver en enkel og stabil pasform. Designet er let at kombinere med alt fra shorts til casual kjoler, så du får en alsidig sandal til både hjemmet og byen.Til voksne med fokus på enkel livsstilSandalerne er udviklet til voksne og passer til dig, der ønsker et ligetil valg til lifestyle-brug. Farvevarianten sort/brun giver et roligt og tidløst udtryk, som holder sæson efter sæson.Målgruppe: VoksenKøn: UnisexEU-størrelse: 42Primære farver: Sort, brunFarvestil: MonokromHælstil: Flad hælAnbefalet brug: LifestyleSko-type: Slides/sandaler...

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Beskyttelse og Støtte
Vægt: 1.63g
EAN: 5038483851265
Varenr.: 1895120
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandaler unisex Scholl Heaven - sort/brun, str. 42
569 kr
Til butik
Gå til Timarco DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Scholl Heaven Adapta Unisex Sort Str 42
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl Heaven, Unisex, Voksen, Badesandaler, Sort, Brun - str. 42 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl Heaven, Unisex, Voksen, Badesandaler, Sort, Brun - str. 42 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK442 kr442 krKøb
2CS MEGASTORE DK519 kr558 krKøb
3Boligcenter DK549 kr549 krKøb
4Vivas DK569 kr648 krKøb
5Timarco DK749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scholl Heaven, Unisex, Voksen, Badesandaler, Sort, Brun - str. 42

PriceData har fulgt prisen på Scholl Heaven, Unisex, Voksen, Badesandaler, Sort, Brun - str. 42 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 433 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 523 kr.

Den nuværende pris på 442 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Scholl Heaven, Unisex, Voksen, Badesandaler, Sort, Brun - str. 42. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Scholl Heaven, Unisex, Voksen, Badesandaler, Sort, Brun - str. 42 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026442 kr2 kr (0%)
29. maj 2026440 kr2 kr (0%)
25. maj 2026442 kr2 kr (0%)
24. maj 2026440 kr1 kr (0%)
22. maj 2026439 kr1 kr (0%)
15. maj 2026440 kr1 kr (0%)
14. maj 2026439 kr1 kr (0%)
12. maj 2026440 kr2 kr (0%)
9. maj 2026442 kr2 kr (0%)
8. maj 2026440 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret