Gå til hovedindhold

Scholl Cracked Heel Repair Balm Active Repair K + 120 ml

SchollFodplejeEAN: 5701092114044
Pris fra 59 krtil 99,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 40,95 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54,1 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Scholl Cracked Heel Repair Balm Active Repair K + 120 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Scholl Active Repair K+ 120 ml
-41%59 kr
Før 99,31 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scholl Active Repair K+ 120 ml billede

Produktinformation

Scholl Active Repair K+ er en **genoprettende og lindrende fodcreme**, der effektivt fjerner og heler revnede, tørre hæle øjeblikkeligt. Denne creme indeholder 25% Karbamid, hvilket opretholder og styrker hudens fugtbarriere. Denne fantastiske fodcreme tr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Foot Care
EAN: 5701092114044
Varenr.: 95714
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Scholl Heel Crack Cream Act.repair K+, 120ml
62,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Scholl Heel Crack Cream Act.repair K+ - 120 ml
68 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Scholl Cracked Heel Repair Balm Active Repair K + 120 ml
71 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl - Creme til hælrevner Active Repair K+ - 120 ml
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl Heel Crack Cream Act.repair K+ 120 ml.
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Scholl Heel Crack Cream Act.repair K+
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl Cracked Heel Repair Balm Active Repair K + 120 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl Cracked Heel Repair Balm Active Repair K + 120 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk59 kr59 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk62,95 kr62,95 krKøb
3Økologisk-Supermarked68 kr68 krKøb
4NordicFeel DK71 kr71 krKøb
5BilligParfume.dk89 kr89 krKøb
6Helsegrossisten.dk89 kr89 krKøb
7Duft og Natur99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scholl Cracked Heel Repair Balm Active Repair K + 120 ml

PriceData har fulgt prisen på Scholl Cracked Heel Repair Balm Active Repair K + 120 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Scholl Cracked Heel Repair Balm Active Repair K + 120 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Scholl Cracked Heel Repair Balm Active Repair K + 120 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202659 kr3,76 kr (6%)
31. maj 202662,76 kr
30. maj 202662,95 kr3,95 kr (7%)
29. maj 202659 kr3,76 kr (6%)
25. maj 202662,76 kr3,76 kr (6%)
23. maj 202659 kr3,95 kr (6%)
12. maj 202662,95 kr5 kr (9%)
11. maj 202657,95 kr1,06 kr (2%)
7. maj 202659,01 kr
30. apr. 202659,03 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret