Gå til hovedindhold

Schneider Electric Schneider Unica System+ S bordstikkontakt, USB A+C, hvid

Schneider ElectricHjem og haveEAN: 3606489819279
Pris fra 409 krtil 569 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 393 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Schneider Unica System+ S bordstikkontakt, USB A+C, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Unica System+ S bordstikkontakt i hvid
409 kr
Til butik
Schneider Unica System+ S bordstikkontakt i hvid billede

Produktinformation

Unica System+ giver strømforsyning hvor behovet opstår Forsyn telefonen med hurtig opladning, og bærbar PC med strøm fra kraftig bordstikkontakt fra Schneider Electric. Bordstikkontakten leveres med et Euro udtag og USB-A og C stik, og passer til borde me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Elektronik & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 105x66x85 mm
EAN: 3606489819279
Varenr.: 9139124120
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BORD STIKK. ENKELT M/USB A/C HVID
413,18 kr
Til butik
BORD STIKK. ENKELT M/USB A/C HVID billede

Produktinformation

Bordstikkontakt fastgøres på skrivebordet ved hjælp af fjederdesign Ingen brug af værktøj eller boring i skrivebordet. Enhed, kan let fjernes og fastspændes igen. Leveres med stikkontakt (sidejordet) og USB type A og type C stikkontakter. Enheden er med 2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 3606489819279
Varenr.: 15842685845839
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bord Stikk. Enkelt M/Usb A/C Hvid
434,23 kr
Til butik
Bord Stikk. Enkelt M/Usb A/C Hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Electronics
EAN: 3606489819279
Varenr.: 9277134700881
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bord stikk. enkelt m/usb a/c hvid
451,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Unica System+ S bordstikkontakt, hvid
469 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Unica System+ S bordstikkontakt, USB A+C, hvid
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Unica System+ S bordstikkontakt, USB A+C, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Unica System+ S bordstikkontakt, USB A+C, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl409 kr409 krKøb
2EL-GROSSISTEN413,18 kr413,18 krKøb
3Billigelogvvs.dk434,23 kr434,23 krKøb
4MaintainIt451,25 kr451,25 krKøb
5Greenline469 kr469 krKøb
6BilligVVS DK569 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Unica System+ S bordstikkontakt, USB A+C, hvid

PriceData har fulgt prisen på Schneider Unica System+ S bordstikkontakt, USB A+C, hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 393 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 438 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Schneider Unica System+ S bordstikkontakt, USB A+C, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Schneider Unica System+ S bordstikkontakt, USB A+C, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026409 kr4,18 kr (1%)
30. maj 2026413,18 kr4,18 kr (1%)
12. maj 2026409 kr4,18 kr (1%)
11. maj 2026413,18 kr4,18 kr (1%)
9. maj 2026409 kr15,15 kr (4%)
7. maj 2026393,85 kr15,15 kr (4%)
6. maj 2026409 kr15,15 kr (4%)
9. apr. 2026393,85 kr
2. mar. 2026393 kr
10. feb. 2026393,85 kr20,15 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret