Gå til hovedindhold

Schneider Electric Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid på 3-5 mm

Schneider ElectricKablerEAN: 3606480475511
Pris fra 22 krtil 33 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13,75 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid på 3-5 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid på 3-5 mm
22 kr
Til butik
Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid på 3-5 mm billede

Produktinformation

Kabelclips fra Schneider Electric til runde kabler Sømclips til hurtig og stabil fastgøring af runde kabler på Ø3-5 mm i indendørs installationer. Fæstnes i materialer såsom træværk og spånplader.

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 3-5 mm
EAN: 3606480475511
Varenr.: 9139152503
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blist clips tc 3-5 1,2x20 hvid 25 stk
22,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid, 3-5 mm
25 kr
Til butik
Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid, 3-5 mm billede

Produktinformation

Kabelclips fra SE til runde kabler Sømclips til hurtig og stabil fastgøring af runde kabler på Ø3-5 mm i indendørs installationer. Fæstnes i materialer såsom træværk og spånplader. OBS:Til fastgøring i materialer som gips, beton eller mursten, monteres de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 3-5 mm
EAN: 3606480475511
Varenr.: 9139152503
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Diy Clips Tc 3-5 1,2x20 Hvid - 25 Stk
29 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid, 3-5 mm
33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid på 3-5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid på 3-5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl22 kr22 krKøb
2MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
3Greenline25 kr25 krKøb
4Elvvs.dk29 kr29 krKøb
5BilligVVS DK33 kr33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid på 3-5 mm

PriceData har fulgt prisen på Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid på 3-5 mm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 13,75 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid på 3-5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Schneider TC kabelclips 25 stk, hvid på 3-5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202622 kr
30. maj 202622,5 kr
12. maj 202622 kr
11. maj 202622,5 kr
4. maj 202622 kr1 kr (5%)
11. apr. 202621 kr7,25 kr (53%)
4. apr. 202613,75 kr3,25 kr (19%)
3. apr. 202617 kr3,25 kr (24%)
29. mar. 202613,75 kr3,25 kr (19%)
27. mar. 202617 kr3,25 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret