Gå til hovedindhold

Schneider Electric Schneider Kontaktor iCT 25A 2-Polet 2NC 230VAC modulkontaktor, Bredde 18mm

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606480375095
Pris fra 229 krtil 313,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 84,75 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schneider Kontaktor iCT 25A 2-Polet 2NC 230VAC modulkontaktor, Bredde 18mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Acti9 kontaktor ict 25a 2nc 230v 18 mm
229 kr
Til butik
Schneider Electric Acti9 kontaktor ict 25a 2nc 230v 18 mm billede

Produktinformation

Schneider Electric A9C20736 hjælpekontakt

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: A9C20736
EAN: 3606480375095
Varenr.: 2953428
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider Kontaktor iCT 25A 2-Polet 2NC 230VAC modulkontaktor, Bredde 18mm
251 kr
Til butik
Schneider Kontaktor iCT 25A 2-Polet 2NC 230VAC modulkontaktor, Bredde 18mm billede

Produktinformation

iCT- modulkontaktorer kan bruges til fjernstyre anvendelser på andre netværk: -- belysning, opvarmning, ventilation, rullegardiner og varmt vand til sanitære formål -- mekaniske ventilationssystemer -- belastningsreduktion af kredsløb uden prioritet

Produktspecifikationer

Kategori: Kontaktorer
EAN: 3606480375095
Varenr.: 813689
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Modulkontaktor iCT 25A 2 Bryde 230VAC
253,75 kr
Til butik
Modulkontaktor iCT 25A 2 Bryde 230VAC billede

Produktinformation

Produkt beskrivelse:Acti9 modulkontaktor til DIN-skinne iCT 25A 2NC 230V til effektkontrol af afsluttende kredsløb (fx belysning, varme, aircondition m.m.) Bredde 18 mm.Modulære Acti9 iCT-kontaktorer fra 16A til 100A bruges til effektkontrol af afsluttend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kontaktorer
EAN: 3606480375095
Varenr.: 15845423382863
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Modulkontaktor iCT 25A 2 Bryde 230VAC
253,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric A9C20736, Flerfarvet, 240 AC
305 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kontaktor Ict 25A 2Nc 230Vac
305,57 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontaktor ict 25a 2nc 230vac
313,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Kontaktor iCT 25A 2-Polet 2NC 230VAC modulkontaktor, Bredde 18mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Kontaktor iCT 25A 2-Polet 2NC 230VAC modulkontaktor, Bredde 18mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK229 kr268 krKøb
2Elvvs.dk251 kr251 krKøb
3EL-GROSSISTEN253,75 kr253,75 krKøb
4EL-NETSALG253,75 kr253,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK305 kr344 krKøb
6Billigelogvvs.dk305,57 kr305,57 krKøb
7MaintainIt313,75 kr313,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Kontaktor iCT 25A 2-Polet 2NC 230VAC modulkontaktor, Bredde 18mm

PriceData har fulgt prisen på Schneider Kontaktor iCT 25A 2-Polet 2NC 230VAC modulkontaktor, Bredde 18mm i 105 dage. Laveste pris i perioden er 220 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Schneider Kontaktor iCT 25A 2-Polet 2NC 230VAC modulkontaktor, Bredde 18mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Schneider Kontaktor iCT 25A 2-Polet 2NC 230VAC modulkontaktor, Bredde 18mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 2026229 kr9 kr (4%)
17. feb. 2026220 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret