Gå til hovedindhold

Schneider Electric Harmony drejegreb i metal med et kort sort greb med 3 faste positioner

Schneider ElectricBelysningEAN: 3389110888966
Pris fra 94 krtil 116,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 22,25 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 9. maj

Sammenlign priser på Harmony drejegreb i metal med et kort sort greb med 3 faste positioner og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric ZB4BD3, Sort, Metal, IP69K, 29 mm, 44 mm, 29 mm
94 kr
Til butik
Schneider Electric ZB4BD3, Sort, Metal, IP69K, 29 mm, 44 mm, 29 mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Andre artikler
Farve: 1
Artikel nr.: ZB4BD3
EAN: 3389110888966
Varenr.: 1346313
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Harmony ZB4BD3 drejegreb med 3 positioner
95 kr
Til butik
Schneider Harmony ZB4BD3 drejegreb med 3 positioner billede

Produktinformation

Drejegreb i metal med kort greb Serien af trykknapper fra Harmony> Dette ZB4BD2 drejegreb har 3 faste stillinger. Dens trykknaphoved har diameter Ø22 mm og passer derfor til montage i XALD/K-serierne af trykknapkasser. Metalkanten gør den velegnet til anv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: CEE & industrimateriel
Farve: black
EAN: 3389110888966
Varenr.: 7517803670
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Drejegreb 3-st. Faste Zb4bd3
96 kr
Til butik
Drejegreb 3-st. Faste Zb4bd3 billede

Produktinformation

" Trykknapprogram Harmony style 4 Med det nye design kombinerer former og farver i en perfekt ""Harmony"" med en enkelt montage. Trykknappen isættes blot fra tavlefronten, kroppen clipses på og tilbage er der kun at spænde én pino

Produktspecifikationer

Kategori: 0812100282 - 7517901530
EAN: 3389110888966
Varenr.: 142122
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Harmony ZB4BD3 drejegreb, 3 positioner
100 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Harmony ZB4BD3 drejegreb, 3 positioner
105 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Harmony drejegreb i metal med et kort sort greb med 3 faste positioner
108,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Drejegreb - 3 Faste Stillinger
110 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Drejegreb - 3 Faste Stillinger
110 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Drejegreb 3-st. faste zb4bd3
116,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harmony drejegreb i metal med et kort sort greb med 3 faste positioner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harmony drejegreb i metal med et kort sort greb med 3 faste positioner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb
2LavprisEl95 kr95 krKøb
3Elvvs.dk96 kr96 krKøb
4Greenline100 kr100 krKøb
5BilligVVS DK105 kr105 krKøb
6vvsfittings.dk108,75 kr108,75 krKøb
7EL-GROSSISTEN110 kr110 krKøb
8EL-NETSALG110 kr110 krKøb
9MaintainIt116,25 kr116,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Harmony drejegreb i metal med et kort sort greb med 3 faste positioner

PriceData har fulgt prisen på Harmony drejegreb i metal med et kort sort greb med 3 faste positioner i 165 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Harmony drejegreb i metal med et kort sort greb med 3 faste positioner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Harmony drejegreb i metal med et kort sort greb med 3 faste positioner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202694 kr5 kr (6%)
9. maj 202689 kr3 kr (3%)
8. maj 202692 kr3 kr (3%)
24. apr. 202689 kr6 kr (6%)
23. apr. 202695 kr6 kr (7%)
8. mar. 202689 kr1 kr (1%)
7. mar. 202690 kr1 kr (1%)
2. mar. 202689 kr6 kr (6%)
1. mar. 202695 kr6 kr (7%)
22. feb. 202689 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret