Gå til hovedindhold

Schneider Electric Spole GVAX385 underspænding 400V 50HZ

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3389110346312
Pris fra 271 krtil 382,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 111,5 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 252 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Schneider Electric Spole GVAX385 underspænding 400V 50HZ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 271 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Spole GVAX385 underspænding 400V 50HZ
271 kr
Til butik
Schneider Electric Spole GVAX385 underspænding 400V 50HZ billede

Produktinformation

Spole GVAX385 underspænding 400V 50HZ Produkt beskrivelse: Tilbehør til GV2-M - Underspændingsspoler til sikkerhed iht. VDE0113. Monteres på højre side af GV2 Tekniske specifikationer: Spænding (V): 400V 50Hz

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: GVAX385
EAN: 3389110346312
Varenr.: 2758722
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UNDERSP.UDLØS.400V 50HZ GVAX385
349,89 kr
Til butik
UNDERSP.UDLØS.400V 50HZ GVAX385 billede

Produktinformation

Meget tilbehør sikrer hurtig montage -og installationstid, og det er fælles til både GV2 serien og GV3P/L Det rigtige valg af hjælpe -og signalkontakter, viser årsagen til at motorværnet er udkoblet.(overbelastning - kortslutning - lokal betjening), hvilk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Relæer
EAN: 3389110346312
Varenr.: 15842704687439
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric GVAX385, 380 - 400 V
358 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Undersp.udløs.400v 50hz gvax385
382,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Spole GVAX385 underspænding 400V 50HZ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Spole GVAX385 underspænding 400V 50HZ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK271 kr310 krKøb
2EL-GROSSISTEN349,89 kr349,89 krKøb
3CS MEGASTORE DK358 kr397 krKøb
4MaintainIt382,5 kr382,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Spole GVAX385 underspænding 400V 50HZ

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Spole GVAX385 underspænding 400V 50HZ i 153 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 267 kr.

Den nuværende pris på 271 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Schneider Electric Spole GVAX385 underspænding 400V 50HZ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Schneider Electric Spole GVAX385 underspænding 400V 50HZ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026271 kr40 kr (13%)
25. apr. 2026311 kr40 kr (15%)
16. apr. 2026271 kr40 kr (13%)
15. apr. 2026311 kr27 kr (10%)
14. apr. 2026284 kr13 kr (5%)
9. apr. 2026271 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026270 kr18 kr (7%)
3. apr. 2026252 kr18 kr (7%)
2. apr. 2026270 kr18 kr (7%)
28. jan. 2026252 kr20 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret