Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 hvid Til 10-14mm kabler med Phillips® PH2 krydskærv - (100 stk.)

Schneider ElectricEludstyrEAN: 7315880109839
Pris fra 2,46 krtil 264 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 261,54 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1,34 kr 11. mar.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 hvid Til 10-14mm kabler med Phillips® PH2 krydskærv - (100 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2.46 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skrueclips tcs-c3 10-14-100-h
2,46 kr
Til butik
Skrueclips tcs-c3 10-14-100-h billede

Produktinformation

Skrueclips TCS®-C3 med Phillips® krydskærv PH2 • Plastik clips med skrue, beregnet til indendørs eller udendørs installation i vægge og lofter, med eller uden plug. • Skrue med overfladebehandling iht. korrosionsklasse C3 og krydskærv T20. Til r

Produktspecifikationer

Kategori: kabelclips
Farve: hvid
EAN: 7315880109839
Varenr.: 9139110875
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Skrueclips TCS-CS 10-14 rund, hvid
3,78 kr
Til butik
Skrueclips TCS-CS 10-14 rund, hvid billede

Produktinformation

Ledningsclips med skrue for anvendelse i gips, træ og spånplader. I øvrige materialer som f.eks. beton, mursten og tegl anvendes clipsen sammen med plugs. Udført i elastisk og slagfast materiale der tåler varme, kulde og syre. Slagfat PP (polypropylene).

Produktspecifikationer

Kategori: Kabelclips og skrueclips
EAN: 7315880109839
Varenr.: 22318
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 hvid Til 10-14mm kabler med Phillips® PH2 krydskærv - (100 stk.)
151 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skrueclips Tcs-C3 10-14-100-H
236,45 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Skrueclips TCS-C3, 10-14-100-H - Schneider Electric - 100 stk
264 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 hvid Til 10-14mm kabler med Phillips® PH2 krydskærv - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 hvid Til 10-14mm kabler med Phillips® PH2 krydskærv - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt2,46 kr2,46 krKøb
2Elvvs.dk3,78 kr3,78 krKøb
3CS MEGASTORE DK151 kr190 krKøb
4Billigelogvvs.dk236,45 kr236,45 krKøb
5WATTOO.DK264 kr264 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 hvid Til 10-14mm kabler med Phillips® PH2 krydskærv - (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 hvid Til 10-14mm kabler med Phillips® PH2 krydskærv - (100 stk.) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1,28 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 2,46 kr er 91% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 hvid Til 10-14mm kabler med Phillips® PH2 krydskærv - (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 hvid Til 10-14mm kabler med Phillips® PH2 krydskærv - (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262,46 kr
9. maj 20262,41 kr
7. maj 20261,95 kr1,78 kr (48%)
6. maj 20263,73 kr1,78 kr (91%)
4. apr. 20261,95 kr
24. mar. 20261,94 kr
23. mar. 20261,95 kr
21. mar. 20261,94 kr
11. mar. 20261,34 kr
10. mar. 20261,94 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret